Woo Do-Hwan Tarihi Türündeki Yeni Bir Dizide Yang Se-Jong ile Birlikte Rol Alabilir

Woo Do-Hwan, JTBC’nin "My Country" adlı yeni dizisinde Yang Se-Jong ile beraber rol alabilir.

13 Aralık’ta, oyuncunun ajansı KeyEast konu ile ilgili Newsen’e şu şekilde konuştu: "Woo Do-Hwan, "My Country" dizisinden gelen teklifi olumlu bir şekilde inceliyor."

Dizi, sevdiklerini tarihin girdabından korumaya çalışan üç kişi etrafında dönecek.

Woo Do-Hwan eğer teklifi kabul ederse dizide Nam Sun-Ho karakterini canlandıracak. Edebi ve dövüş sanatları konusunda oldukça iyi ve yetenekli birisidir. Ancak annesi hizmetkâr statüsünde olduğu için yükselememektedir. Onun hayali, askeri sınavı geçmektir. Ancak babasının yolsuzlukları, onun hayalinden vazgeçmesine ve Seo Hwi ile olan arkadaşlığını kaybetmesine neden olmuştur. Eğer teklifi kabul ederse bu onun yer aldığı ilk tarih türündeki yapım olacak.

Ayrıca geçtiğimiz aylarda oyuncu Yang Se-Jong’a dizide yer alması için teklif götürüldüğü açıklanmıştı. Oyuncunun ajansına göre, Yang Se-Jong teklifi hâlâ değerlendirmektedir. Yang Se-Jong eğer teklifi kabul ederse dizide Nam Sun-Ho’nun arkadaşı olan Seo Hwi karakterini canlandıracak.

İlgili Haber: Yang Se-Jong’a Tarih Türündeki Yeni Bir Diziden Teklif Götürüldü

Dizinin yönetmen koltuğunda  "Just Between Lovers", "The Package", "Wonderful Days" ve "Nice Guy" ("The Innocent Man") dizilerinin yönetmenliğini yapmış Kim Jin-Won oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Inspiring Generation" ve "Master: God of Noodles" dizilerini kaleme alan Chae Seung-Dae yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 2019 yılın yaz mevsiminde yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)