L’in "Dan, Only Love" Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti

'INFINITE' grubundan L, KBS2’nun "Dan, Only Love" ("One and Only Love") adlı yeni dizisinde Shin Hye-Sun ile beraber rol alacak.

17 Aralık’ta, L’in ajansı Woollim Entertainment, konu ile ilgili şu şekilde konuştu: "Kim Myung-Soo [L’in gerçek adı], bir sonraki projesi olarak KBS2’nun "Dan, Only Love" dizisini seçti."

Geçtiğimiz günlerde, Shin Hye-Sun dizide kadın başrol karakteri canlandıracağı doğrulanmıştı.

İlgili Haber: Shin Hye-Sun’un "Dan, Only Love" Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti

Dizi, bir melek ile bir insanın arasındaki aşk hikâyesini konu almaktadır. Dan, cennetten kovmuş bir melektir. Bir gün, Dan’a bir görev verilir. Görevi, Yeon-Seo (Shin Hye-Sun) adındaki bir kadının gerçek aşkı bulmasını sağlamaktır. Eğer bu görevi yerine getirirse, cennete geri dönebilecektir. Ancak, zaman geçtikçe Yeon-Seo’ya kendisi âşık olur.

L dizide bir melek olan Dan karakterini canlandıracak. Onun karakteri, tam bir baş belası olmasına karşın oldukça iyimser bir kişiliğe sahiptir. Cennete geri dönebilmek için Yeon-Seo’nun (Shin Hye-Sun) gerçek aşkı bulmasına yardım etmesi gerekmektedir. Ancak, Yeon-Seo’nun buz tutmuş kalbi ve kimseye güvenmemesi işleri oldukça zorlaştıracaktır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Bread, Love and Dreams", "Glory Jane", "Healer", "My Lawyer, Mr. Jo" ve "Queen For Seven Days" dizilerinin yönetmeni Lee Jung-Sub oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Lucky Romance" dizisini kaleme alan Choi Yoon-Kyo yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümün Mayıs 2019 tarihinde yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)