Woo Do-Hwan’ın "My Country" Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti

Woo Do-Hwan, JTBC’nin "My Country" adlı yeni dizisinde Yang Se-Jong ile beraber rol alacak.

Geçtiğimiz günlerde, Yang Se-Jong’ın dizide diğer erkek başrol karakteri canlandıracağı doğrulanmıştı.

İlgili Haber: Yang Se-Jong’un "My Country" Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti

Dizi, Goryeo Hanedanlığı'nın sonu ile Joseon Hanedanlığı'nın başlangıç döneminde, sevdiklerini tarihin girdabından korumaya çalışan üç kişi etrafında dönecek. İki yakın arkadaş olan Seo Hwi (Yang Se-Jong) ve Nam Sun-Ho, 'benim ülkem' konusundaki görüş ayrılıkları nedeni ile kılıçlarını birbirine karşı yöneltir.

Woo Do-Hwan dizide saygın bir ailenin soyundan gelen Nam Sun-Ho karakterini canlandıracak. Son derece zeki ve birçok konuda oldukça yetenekli birisidir. Ancak annesi en düşük sınıftan olduğu için ailesinin bir parçası olarak kabul görülmemektedir ve bu onda derin yaralar açmıştır. Bu yüzden askeri sınavı geçmek istemektedir. Ancak babasının karıştığı yolsuzluklardan dolayı askeri memur olmaktan vazgeçmek zorunda kalır. Dahası, bir yanlış anlaşılma sonucu, en yakın arkadaşı Seo Hwi (Yang Se-Jong) ile birbirlerine düşman olur.

Dizinin yönetmen koltuğunda  "Just Between Lovers", "The Package", "Wonderful Days" ve "Nice Guy" ("The Innocent Man") dizilerinin yönetmenliğini yapmış Kim Jin-Won oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Inspiring Generation" ve "Master: God of Noodles" dizilerini kaleme alan Chae Seung-Dae yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 2019 yılın ikinci yarısında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2), (3)