2018 Yılında Sitemizde En Çok Tık Alan Dizi & Film & Oyuncu Tanıtımı ve Köşe Yazısı

  Maysa   |     1-01-2019, 16:59

Sitemizde en çok tık alan ilk üç dizi & film & oyuncu tanıtımlarını ve en çok okunan köşe yazılarını derledik.

Sitemiz 2018 yılında 6.058.784 kişi tarafından ziyaret edildi.

2018 Yılında En Çok Tık Alan İlk Üç Dizi Tanıtımı

İlk sırada 190.173 tıklama ile başrollerinde Woo Do-Hwan ve Joy’un rol aldığı "Great Seducer" dizisi yer almaktadır. İkinci sırada 150.078 tıklama ile başrollerinde Lim Soo-Hyang ve Cha Eun-Woo’nun rol aldığı "My ID Is Gangnam Beauty", üçüncü sırada 137.205 tıklama ile başrollerinde Park Seo-Joon ve Park Min-Young’ın rol aldığı "What’s Wrong with Secretary Kim?" dizisi yer almaktadır.

2018 Yılında En Çok Tık Alan İlk Üç Film Tanıtımı

İlk sırada 108.552 tıklama ile başrolünde Park Hae-Jin ve Oh Yeon-Seo’nun rol aldığı "Cheese in the Trap" filmi yer almaktadır. İkinci sırada 100.508 tıklama ile başrollerinde So Ji-Sub ve Son Ye-Jin’in rol aldığı "Be with You", üçüncü sırada 97.987 tıklama ile başrollerinde Park Bo-Young ve Kim Young-Kwang’ın rol aldığı "On Your Wedding Day" filmi yer almaktadır.

2018 Yılında En Çok Tık Alan İlk Üç Oyuncu Tanıtımı

İlk sırada 142.029 tıklama ile Lee Jong-Suk, ikinci sırada 135.490 tıklama ile Lee Min-Ho ve üçüncü sırada 94.670 tıklama ile Ji Chang-Wook yer almaktadır.

2018 Yılında En Çok Okunan İlk Üç Köşe Yazısı

İlk sırada 25.731 kez okunan ve editörümüz YongMie tarafından yazılan '2017’ye Bakış ve Öneriler’, ikinci sırada 20.762 kez okunan ve editörümüz ela tarafından yazılan 'Hangi K-Drama Çiftleri Gerçek Oldu – 2', üçüncü sırada 18.424 kez okunan ve editörümüz nasip tarafından yazılan 'En Yüksek Bütçeli Kore Dizileri' köşe yazısı oldu.

İlgili Haber: 2017 Yılında Sitemizde En Çok Tık Alan Dizi & Film & Oyuncu Tanıtımı ve Köşe Yazısı

Güney Kore Sineması Ailesi olarak tüm ziyaretçilerimize bizi takip ettikleri için teşekkür ederiz ve yeni yılınızı en içten dileklerimiz ile kutlarız.

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…