Jinyoung’ın Yer Aldığı "He Is Psychometric" Dizisinin İlk Fragmanları ve İlk Afişi Yayımlandı

Ana kadrosunda 'GOT7' grubundan Jinyoung, Shin Ye-Eun, Kim Kwon ve Dasom’un yer aldığı, tvN’in "He Is Psychometric" adlı yeni dizisinin üç fragmanı ve ilk afişi yayımlandı.

Dizi, insanların anılarını okuma yeteneğine sahip Lee An (Jinyoung) ile acı dolu geçmişini herkesten saklamaya çalışan Yoon Jae-In’in (Shin Ye-Eun) etrafında dönmektedir. Bir gün, Lee An ve Jae-In karşılaşır ve ikili bir dizi olayı birlikte çözmeye çalışır.

Yayımlanan afişin sloganı olarak, "Sadece üç saniye. Bir şeye dokunursam, bilebilirim."  yazmaktadır.

Aşağıdaki iki fragmanda, Lee An’ın (Jinyoung) nesnelere veya canlılara dokunduğunda anıları okuyabilme yeteneğine dikkat çekilmiştir. İlk fragmanda, Lee An şunları söylemektedir: "Sadece tek bir dokunuşla bilebilirim."

İkinci fragmanda, Yoon Jae-In (Shin Ye-Eun) şunları söylemektedir: "Polis memuru Yoon Jae-In, kalbinin derinlerinde bir sır saklamaktadır."

Son fragmanda, bir grup insanla dövüşen Lee An (Jinyoung), karanlık bir geçmişini göstermektedir ve şu sözleri söylemektedir: "Size yardım edeceğim. Hazır olduğunuzda."

Dizinin yönetmen koltuğunda "Queen In-Hyeon's Man", "Nine: 9 Times Time Travel", "The Three Musketeers", "Bubble Gum", "The Bride of Habaek" ve "A Korean Odyssey" dizilerinin yönetmeni Kim Byung-Soo oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 11 Mart’ta yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)