"Angel’s Last Mission: Love" Dizisinin Karakter Afişleri Yayımlandı
  • Maysa
  • 30-04-2019, 15:50

Başrolünü 'INFINITE' grubundan L ve Shin Hye-Sun paylaştığı "Angel’s Last Mission: Love" dizisinin 6 karakter afişi yayımlandı.

Dizi, bir melek ile bir insanın arasındaki aşk hikâyesini konu almaktadır. Dan (L), cennetten kovmuş bir melektir. Bir gün, Dan’a bir görev verilir. Görevi, Yeon-Seo (Shin Hye-Sun) adındaki bir kadının gerçek aşkı bulmasını sağlamaktır. Eğer bu görevi yerine getirirse, cennete geri dönebilecektir. Ancak, zaman geçtikçe Yeon-Seo’ya kendisi âşık olur.

L dizide bir melek olan Dan karakterini canlandırmaktadır. Onun karakter afişinde şunlar yazmaktadır: "Dünyayı alt üst etmem gerekse bile, sana bunu yapacağım. Kesinlikle âşık olmanı sağlayacağım."

Shin Hye-Sun dizide bir balerin olan Lee Yeon-Seo karakterini canlandırmaktadır. Varlıklı olan ailesinin bir şirketi vardır. Bir gün, bir kaza geçirir. Kazadan dolayı görme yetisini kaybeder ve balerinliği bırakır. Gururlu oluşandan ve hiç kimseye güvenmemesinden dolayı sivri bir dili vardır. Aşka karşı kalbi buz tutmuştur. Onun karakter afişinde şunlar yazmaktadır: "Kimseye güvenmiyorum. Kimse beni sevmiyor"

Dizinin yardımcı oyuncu kadrosunda, Lee Dong-Gun, Kim Bo-Mi, Do Ji-Won ve Kim In-Kwon yer almaktadır.

Lee Dong-Gun dizide bir sanat yönetmeni olan Ji Kang-Woo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakter afişinde şunlar yazmaktadır: "Âşık olma gibi bir niyetim yok. Ben kimseye güvenmem."

Kim Bo-Mi dizide bir balerin olan Geum Ni-Na karakterini canlandırmaktadır. Lee Yeon-Seo’un (Shin Hye-Sun) rakibidir. Onun karakter afişinde şunlar yazmaktadır: "Sadece aklımdaki kişi ile dans edeceğim."

Do Ji-Won dizide bir balerin grubunun lideri olan Choi Young-Ja karakterini canlandırmaktadır. Hırslı bir kişiliğe sahiptir ve herkesten sakladığı gizli bir geçmişe sahiptir. Onun karakter afişinde şunlar yazmaktadır: "Geçmişe geri dönmeyeceğim. Bunun için ne yapmam gerektiğinin bir önemi yok."

Kim In-Kwon dizide bir melek olan Hoo karakterini canlandırmaktadır. Dan’ın (L) sunbaesidir. "Erkekleri asla gönül ilişkilerine karıştırma. Amin."

Dizinin yönetmen koltuğunda "Bread, Love and Dreams", "Glory Jane", "Healer", "My Lawyer, Mr. Jo" ve "Queen For Seven Days" dizilerinin yönetmeni Lee Jung-Sub oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Lucky Romance" dizisini kaleme alan Choi Yoon-Kyo yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 15 Mayıs 2019 tarihinde yayımlanacak.

Kaynak: (1)