"My Absolute Boyfriend" Dizisinin Yeni Bir Afişi Yayımlandı
  • Maysa
  • 10-05-2019, 14:13

Başrollerini Yeo Jin-Goo, 'Girl’s Day' grubundan Minah ve Hong Jong-Hyun’un paylaştığı "My Absolute Boyfriend" dizisinin ana afişi yayımlandı.

Dizi, aşktan aldığı büyük bir yaradan sonra kalbinin kapılarını herkese kapatan bir kadının etrafında dönmektedir. Mükemmel bir erkek arkadaş olması için programlanan insan görünümlü bir android robot edinir.

Yeo Jin-Goo dizide android bir robot Young-Goo karakterini canlandırmaktadır. Mükemmel bir erkek arkadaş olması için programlanmıştır. Minah dizide bir özel efektler makyaj sanatçısı olan Da-Da karakterini canlandırmaktadır. Aşk konusunda kalbi kırıktır. Ancak bir gün bir top star olan Ma Wang-Joon ile karşılaşır ve kendini Ma Wang-Joon ile Young-Goo arasında bocalarken bulur. Hong Jong-Hyun dizide popüler bir oyuncu olan Ma Wang-Joon karakterini canlandırmaktadır. Da-Da’dan hoşlanmaktadır.

Dizinin yönetmenliğini "Flower Boy Ramen Shop", "Flower Boy Next Door" ve "Pretty Boy" dizilerinin yönetmeni Jung Jung-Hwa yapmaktadır. Ayrıca yönetmen Jung Jung-Hwa "Lost and Found" filminin hem yönetmenliğini hem de senaristliğini yapmıştır. "Mirror of the Witch" dizisini kaleme alan senarist Yang Hyuk-Moon, mangayı diziye uyarlayan isimdir.

Dizinin ilk bölümü 15 Mayıs’ta yayımlanacak.

Kaynak: (1)