Kang Ha-Neul Geri Dönüş Dizisini Seçti

  Rüzgar Esintisi   |     21-05-2019, 14:26

Önümüzdeki günlerde askerden terhis olacak olan Kang Ha-Neul, KBS’in "When the Camellia Blooms" dizisinde erkek başrol karakteri canlandıracağı kesinleşti.

Romantik-komedi-gerilim türündeki "When the Camellia Blooms", iyi bir adam, kötü bir adam ve ucuz bir adam ile karşılaşmasının ardından hayatı altüst olan Dong-Baek’in etrafında dönecek.

Kang Ha-Neul dizide bir polis memuru olan Yong-Shik karakterini canlandıracak. Basit bir kırsal kesim adamıdır. Dürüst ve toy birisidir. O, Dong-Baek’e âşıktır.

Kang Ha-Neul, 27 Mayıs’ta askerden terhis olacak ve bu dizi onun askerden terhis olduktan sonraki ilk projesi niteliğindedir.

Bu arada dizide Dong-Baek karakterini canlandırması için Gong Hyo-Jin’e ve yardımcı erkek karakteri canlandırması için Kim Ji-Suk’a teklif götürülmüştü. Her iki oyuncu da henüz kararlarını açıklamadı.

İlgili Haber: Kang Ha-Neul ve Gong Hyo-Jin Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

Dizinin ilk bölümünün bu yılın sonlarında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…