"Watcher" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı ve Yeni Bir Afişi Yayımlandı
  • Maysa
  • 17-06-2019, 14:05

Başrollünü Han Suk-Kyu, Seo Kang-Joon ve Kim Hyun-Joo’nun paylaştığı, OCN’in "Watcher" adlı dizisinin yeni bir fragmanı ve ana afişi yayımlandı.

Dizi, trajik bir olay yüzünden hayatları mahvolan üç kişinin etrafında dönmektedir. Bu üç kişi, yolsuzluk olaylarına karışan polisleri bulmak için kurulan bir soruşturma ekibinin üyesi olur ve böylece hayatlarını mahveden trajik olayın perde arkasını gün yüzünde çıkarmak için birlikte çalışmaya başlar.

Yayımlanan fragmanda, Han Suk-Kyu'un sırayla şu sözleri duyulmaktadır: "Eğer tereddüt edersen, yine birisi ölebilir.", "Kötü polisi yakalayacağım."

Han Suk-Kyu dizide elit bir dedektif olan Do Chi-Gwang karakterini canlandırmaktadır. Suçluları yakalamaktan gurur duyan, son derece dikkatli ve akıllı birisidir. Seo Kang-Joon dizide bir polis memuru olan Kim Young-Koon karakterini canlandırmaktadır. Mobil devriye ekibinin bir üyesidir. Kim Hyun-Joo dizide popüler bir avukat olan Han Tae-Joo karakterini canlandırmaktadır.

Yayımlanan afişin sloganı olarak şunlar yazmaktadır: "Gözlemcileri kim izliyor?"

Dizinin yönetmen koltuğunda "Rooftop Prince", "Mrs. Cop", "Stranger", "Memories of the Alhambra" dizilerinin yönetmeni Ahn Gil-Ho oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Spy" ve "The Good Wife" dizilerini kaleme alan Han Sang-Woon yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 6 Temmuz'da yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)