"Watcher" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 29-06-2019, 14:38

Başrollünü Han Suk-Kyu, Seo Kang-Joon ve Kim Hyun-Joo’nun paylaştığı, OCN’in "Watcher" adlı dizisinin dokuzuncu fragmanı yayımlandı.

Dizi, trajik bir olay yüzünden hayatları mahvolan üç kişinin etrafında dönmektedir. Bu üç kişi, yolsuzluk olaylarına karışan polisleri bulmak için kurulan bir soruşturma ekibinin üyesi olur ve böylece hayatlarını mahveden trajik olayın perde arkasını gün yüzünde çıkarmak için birlikte çalışmaya başlar.

Yayımlanan fragmanda, Han Suk-Kyu'un "Araştırmak istiyorum." sözleri ile başlar. Ardından Seo Kang-Joon"Ben kimseye güvenmem o yüzden bir polis memuru oldum." der ve Kim Hyun-Joo "Bana ne kaybettiğini söyle." sözlerini söyler.

Han Suk-Kyu dizide elit bir dedektif olan Do Chi-Gwang karakterini canlandırmaktadır. Suçluları yakalamaktan gurur duyan, son derece dikkatli ve akıllı birisidir. Seo Kang-Joon dizide bir polis memuru olan Kim Young-Koon karakterini canlandırmaktadır. Mobil devriye ekibinin bir üyesidir. Kim Hyun-Joo dizide popüler bir avukat olan Han Tae-Joo karakterini canlandırmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Rooftop Prince", "Mrs. Cop", "Stranger", "Memories of the Alhambra" dizilerinin yönetmeni Ahn Gil-Ho oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Spy" ve "The Good Wife" dizilerini kaleme alan Han Sang-Woon yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 6 Temmuz'da yayımlanacak.

Kaynak: (1)