Kim Jung-Hyun Yeni Bir Dizi İle Ekranlara Geri Dönüyor

Kim Jung-Hyun, tvN’in "Love's Emergency Landing" ("Crash Landing of Love") adlı yeni dizisinde rol alacak.

15 Temmuz’da, Kim Jung-Hyun’un ajansı, oyuncunun söz konusu dizinin ana kadrosunda yer alacağını doğruladı.

Dizi, bir Güney Koreli kadın ile bir Kuzey Koreli adamın arasındaki aşk hikâyesini konu almaktadır. Güney Kore'deki bir holdingin mirasçısı olan Yoon Se-Ri (Son Ye-Jin) yamaç paraşütü yaparken sert rüzgâr nedeni ile Kuzey Kore’ye acil iniş yapmak zorunda kalır. Burada, Kuzey Koreli bir subay olan Lee Jung-Hyeok (Hyun-Bin) ile karşılaşır. Lee Jung-Hyeok, Yoon Se-Ri’yi koruyup gizler ve bu süreçte gönlünü Yoon Se-Ri’ye kaptırır.

Kim Jung-Hyun dizide zengin ve yakışıklı bir iş adamı olan Koo Joon-Hee karakterini canlandıracak. Bir gün, aniden ortadan kaybolur.

Bu dizi, Kim Jung-Hyun’un sağlık sorunları nedeni ile kadrosundan ayrıldığı, 2018 yapımı "Time" dizisinden sonra yer aldığı ilk yapım olacak.

Dizinin yönetmen koltuğunda  "Life on Mars", "Criminal Minds", "The Good Wife", "A Witch's Love" ve "Romance is a Bonus Book" dizilerinin yönetmeni Lee Jung-Hyo oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "You Who Came From the Stars", "The Producers" ve "The Legend Of The Blue Sea" dizilerini kaleme alan Park Ji-Eun oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın sonlarına doğru yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)