Yoon Si-Yoon, Jung In-Sun ve Park Sung-Hoon Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

Yoon Si-Yoon, Jung In-Sun ve Park Sung-Hoon, tvN’in "Psychopath Diary" adlı yeni dizisinde birlikte başrolü paylaşacak.

Dizi, bir cinayete tanık olan ve cinayet mahallinden kaçarken bir kaza geçirerek hafızasını kaybeden Yook Dong-Sik’in etrafında dönmektedir. Bir cinayete tanık olan Yook Dong-Sik, tesadüfen, işlediği cinayetlerin kaydını tuttuğu, katilin günlüğünü eline geçirir. Günlükle beraber kaçarken bir kaza geçirir ve hafızasını kaybeder.  Hafıza kaybı nedeniyle Yook Dong-Sik kimliği konusunda hiçbir şey hatırlamamaktadır ve elinde tutuğu günlük nedeniyle kendini katil zanneder.

Yoon Si-Yoon dizide aracılık hizmeti veren bir firmada çalışmakta olan Yook Dong-Sik karakterini canlandıracak. Çekingen bir kişiliğe sahiptir ve onu hor gören insanlara bile kızamamaktadır. Ancak, kendisinin bir katil, av değil de bir avcı, olduğunu düşünmeye başladıktan sonra bu zayıf kişiliği değişir.

Jung In-Sun dizide bir devriye polisi olan Sim Bo-Kyung karakterini canlandıracak. Babası gibi saygın bir polis olabilme hayali ile bu mesleği seçmiştir. Ancak, babasının yaptığı tek bir hatadan dolayı her şeyini kaybettiğini görünce, anılık yaşamaya başlar. Bir gün, Yook Dong-Sik’in (Yoon Si-Yoon) arabasına çarpar ve Yook Dong-Sik’in hafızasını kaybetmesine neden olur. Böylece, kendisini seri katil cinayetlerinin ortasında bulur. Gerçek seri katili yakalamak için harekete geçer.

Park Sung-Hoon dizide Yook Dong-Sik’in (Yoon Si-Yoon) çalıştığı aracılık hizmeti veren firmada müdür olan Seo In-Woo karakterini canlandıracak. Titiz ve oldukça acımasız birisidir. Aynı zamanda, işlediği cinayetleri ayrıntılı bir şekilde kaydeden psikopat bir seri katildir. Bir gün, bu günlüğünü kaybeder ve kendisini hiç olmadığı kadar güvensiz hissetmeye başlar.

Diziyi üç senarist birlikte kaleme almaktadır ve senaristlerden biri "Time Between Dog and Wolf", "Liar Game", "Scholar Who Walks the Night" ve "Pied Piper" dizilerini kaleme alan Ryu Yong-Jae’dır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın son aylarında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)