"My Country" Dizisinin Fragmanı ve İlk Afiş Yayımlandı
  • Maysa
  • 22-08-2019, 15:22

Ana kadrosunda, Yang Se-Jong, Woo Do-Hwan, 'AOA' grubundan Seol Hyun ve Jang Hyuk’un yer aldığı, JTBC’nin "My Country" adlı yeni dizisinden Yang Se-Jong’un karakter fragmanı ve karakter afişi yayımlandı.

Dizi, Goryeo Hanedanlığı'nın sonu ile Joseon Hanedanlığı'nın başlangıç döneminde, sevdiklerini korumaya çalışan üç kişi etrafında dönecek. İki yakın arkadaş olan Seo Hwi (Yang Se-Jong) ve Nam Sun-Ho (Woo Do-Hwan), 'benim ülkem' konusundaki görüş ayrılıkları nedeni ile kılıçlarını birbirine karşı yöneltir.

Yayımlanan fragmanda, Yang Se-Jong’un şu sözleri duyulmaktadır: "Güçlü bir şekilde gelişeceğim. Korumam gereken bir insan var."

Yang Se-Jong dizide Seo Hwi karakterini canlandırmaktadır. Onun babası, Joseon’un ilk kralına bağlı ünlü bir generaldir. Kralın adına ülkenin kuzey bölgesini fetheden sert bir generalin oğlu olarak, Seo Hwi'nin adaletsizliğe karşı asla tahammülü yoktur.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Just Between Lovers", "The Package", "Wonderful Days" ve "Nice Guy" ("The Innocent Man") dizilerinin yönetmenliğini yapmış Kim Jin-Won oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Inspiring Generation" ve "Master: God of Noodles" dizilerini kaleme alan Chae Seung-Dae yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Ekim ayında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)