Suzy ve Nam Joo-Hyuk Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

Suzy ve Nam Joo-Hyuk, tvN’in "Sandbox" adlı yeni dizisinde birlikte başrolü paylaşabilir.

11 Kasım’da, hem Suzy’in ajansı Management SOOP hem de Nam Joo-Hyuk’un ajansı YG Entertainment, oyuncularının söz konusu diziden teklif aldıklarını doğruladı ve teklifi olumlu bir şekilde incelediklerini belirtti.

Dizi, şirketlerinin, geleceğin 'Google'u ve 'Amazon'u olmasını hayal eden ancak bu konuda hiçte umut vaat etmeyen iki farklı kişinin etrafında dönmektedir. Aynı hayalin peşinden koşan bu ikili bir gün karşılaşır ve birbirlerine destek olup, birlikte işlerini geliştirirler.

Suzy eğer teklifi kabul ederse dizide Steve Jobs (Apple Computer, Inc.'ın kurucu ortaklarından) gibi biri olmayı hayal eden Seo Dal-Mi karakterini canlandıracak. Kendi şirketini kurabilmesi için 90 bin dolara ihtiyacı vardır. Bu yüzden, üniversiteyi bırakır ve çeşitli yarı-zamanlı işlerde çalışmaya başlar. Bir gün, aynı hayali paylaştığı Nam Do-San ile karşılaşır ve ilk kez birine aşık olur.

Nam Joo-Hyuk eğer teklifi kabul ederse dizide 'Samsan Tech'in kurucusu olan Nam Do-San karakterini canlandıracak. 15 yıl önce, Matematik Olimpiyatları’nın 'en genç kazananı' unvanına sahipti ve ailesinin gurur kaynağıydı. Ancak, 2 yıl önce, arkadaşları ile birlikte kurduğu şirket içler acısı bir durumdadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "You Who Came From the Stars", "Doctors", "While You Were Sleeping" ve "Hotel del Luna" dizilerinin yönetmeni  Oh Choong-Hwan oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "While You Were Sleeping", "Page Turner", "Pinocchio", "I Can Hear Your Voice" ve "Dream High" dizilerini kaleme alan Park Hye-Ryun yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 2020 yılının ikinci yarısında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)