Park Bo-Gum, Park So-Dam ve Byeon Woo-Seok Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     10-01-2020, 17:33

Park Bo-Gum, Park So-Dam ve Byeon Woo-Seok, tvN'in "Youth Record" adlı yeni dizisinde başrolü paylaşacak.

10 Ocak’ta, tvN’den bir kaynak, üç oyuncunun da söz konusu dizide rol alacaklarını doğruladı ve dizinin çekimlerine başlamadan önce kadroyu tamamlayacaklarını bildirdi.

Dizi, modellik sektörünün içinde olan bir grup gencin etrafında dönmektedir.

Park Bo-Gum dizide popüler bir model olan Sa Hye-Joon karakterini canlandıracak. Zeki ve yakışıklı olduğu kadar da iyi bir insandır. Bir model olarak başarılı olsa da onun asıl hayali bir oyuncu olmaktı. Bu yüzden çeşitli oyuncu seçmelerine katıldı. Ancak hiçbir seçmede başarılı olamadı. İlk başlarda bu karakteri canlandırması için oyuncu Jang Ki-Yong’a teklif götürülmüştü. Ancak oyuncu bu teklifi geri çevirdi.

Park So-Dam dizide bir makyaj sanatçısı olan An Jung-Ha karakterini canlandıracak.

Byeon Woo-Seok dizide model ve oyuncu olan Won Hae-Hyo karakterini canlandıracak.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Rooftop Prince", "Mrs. Cop", "Stranger", "Memories of the Alhambra" ve "Watcher" dizilerinin yönetmeni Ahn Gil-Ho oturmaktadır. Dizinin senaristliğini, "Doctors", "High Society" ve "Temperature of Love" dizilerini kaleme alan Ha Myung-Hee yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü bu yılın Mayıs ayında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…