Seo Ji-Hye’nin "Shall We Eat Dinner Together?" Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti

Seo Ji-Hye, MBC’nin "Shall We Eat Dinner Together?" ("Would You Like To Have Dinner Together") adlı yeni dizisinde kadın başrol karakteri canlandıracak.

13 Şubat’ta, MBC’den bir kaynak, Seo Ji-Hye’nin söz konusu dizide yer alacağını doğruladı.

Geçtiğimiz günlerde, Song Seung-Heon dizide erkek başrol karakteri canlandıracağı doğrulanmıştı.

İlgili Haber: Song Seung-Heon Yeni Bir Dizide Rol Alacak

Bir webtoondan uyarlama olan dizi, (Song Seung-Heon) bir adam ile bir kadının (Seo Ji-Hye) arasındaki karmaşık ilişkiyi konu almaktadır. Birbirlerini tanımayan bir adam ve bir kadın, bir restoranda akşam yemeği yiyebilmek için sırada beklerler. Sıra onlara geldiğinde, çift oldukları konusunda bir yanlış anlaşılma olur ve aynı masaya otururlar. Böylece birlikte bir akşam yemeği yerler. Daha sonra, haftada bir araya gelerek birlikte akşam yemeği yemeğe başlarlar.

Seo Ji-Hye dizide '2N Box' adlı bir youtube kanalının planlama ekibinde yer alan Woo Do-Hee karakterini canlandıracak. İlk kez, 20’li yaşlarının başında birisi ile çıktıktan sonra kalbi çok kırılır ve artık kimseye karşı romantik duygular beslemez.

Ayrıca, 'Apink' grubundan Son Na-Eun ve oyuncu Lee Ji-Hoon, söz konusu dizinin ana kadrosunda yer almak için kendilerine götürülen teklifi değerlendirmektedir.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Player" dizisinin yönetmeni Ko Jae-Hyun oturmaktadır. Webtoonu diziye, "The Fiery Priest" dizisinin senaristti Park Jae-Bum uyarlamaktadır.

Dizinin ilk bölümü, bu yılın Mayıs ayında yayımlanacak.

Kaynak: (1)