"Rugal" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 18-02-2020, 13:41

Başrolünü Choi Jin-Hyuk ve Park Sung-Woong’un paylaştığı, OCN’in "Rugal" adlı yeni dizisinin idördüncü fragmanı yayımlandı.

Aynı adı taşıyan bir webtoondan uyarlama olan dizi, ulusal çapta bir suç örgütünü çökertmeye çalışan bir dedektifin (Choi Jin-Hyuk) etrafında dönecek. Suç örgütünün peşinden giderken hem sevgili eşini hem gözlerini kaybeder. Bir katil olmaya zorlanır. Özel bir organizasyon olan 'Rugal' tarafından üretilmiş, benzersiz özelliklere sahip yapay gözlere sahip olduktan sonra hayatını mahveden suç örgütünün peşine düşer.

Yayımlanan fragmanda, 'Rugal' ekibinin üyeleri tanıtılmaktadır. Her bir üye, zamanında ölümden dönmüş ve benzersiz yapay özelliklerle donatılmıştır. Ekip lideri Tae-Woong’a (Jo Dong-Hyuk) yapay bir kol takılmıştır; Song Mi-Na’nın (Jung Hye-In) beynine çok amaçlı bir çip yerleştirilmiştir; Lee Gwang-Cheol’un (Park Sun-Ho) tüm vücudu yapaydır ve son olarak Kang Ki-Beom’un (Choi Jin-Hyuk) yapay gözleri vardır.

Fragman, bir araba kazasının enkazınızın olduğu bir sahne ile başlamaktadır ve kazadan kimse canlı olarak kurtulamamış gibi görünmektedir. Ancak, dört kazazede sanki hiçbir şey olmamış gibi ayağa kalkarak yürümeye başlar. Ardından ekranda şu cümle gözükür: "Ölümden kurtulanlar, şimdi koşulsuz kazanacaklar!"

Dizinin yönetmen koltuğunda, "So I Married an Anti-Fan", "My Secret Romance", "Something About 1%" ve "Cheo Yong 2" dizilerinin yönetmeni Kang Cheol-Woo oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, 16 Mart’ta yayımlanacak.

Kaynak: (1)