Kim Dong-Jun "From Friends to Lovers" Dizisinde Rol Alacak

Kim Dong-Jun, JTBC’nin "From Friends to Lovers" ("Chances of Going From Friends to Lovers", "Number of Cases to Go From Friends to Lovers") adlı yeni dizisinin ana kadrosunda yer alacak.

25 Mart’ta, Kim Dong-Jun’un ajansı, Major 9 Entertainment, oyuncusunun söz konusu dizide rol alacağını doğruladı.

Dizi, 10 yıl boyunca birbirlerine karşı romantik duygular besleyen bir adam ile bir kadının etrafında dönmektedir. İkili, yanlış anlaşılma sonucunda 10 yıldır birbirlerine açılamamaktadır.

Kim Dong-Jun dizide Ohn Jun-Soo karakterini canlandıracak. Ancak oyuncunun canlandıracağı karakter hakkında detaylı bir açıklama yapılmamıştır.

Geçtiğimiz ay, Ong Seong-Wu ve Shin Ye-Eun’a dizide başrolü paylaşmaları için teklif götürüldüğü doğrulanmıştı. Her iki oyuncu hâlâ teklifi olumlu bir şekilde değerlendirmektedir. Ong Seong-Wu eğer teklifi kabul ederse dizide bir fotoğrafçı olan Lee Soo karakterini canlandıracak. Shin Ye-Eun eğer teklifi kabul ederse dizide güzel yazı sanatçısı (hattat) olan Kyung Woo-Yeon karakterini canlandıracak.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "My ID is Gangnam Beauty" ve "Orange Marmalade" dizilerinin yönetmeni Choi Sung-Bum oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, bu yılın ikinci yarısında (bazı kaynaklarda Temmuz olarak belirtilmiş) yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2), (3)