"From Friends to Lovers" Dizisinde Rol Alacakları Kesinleşti

Ong Seong-Wu ve Shin Ye-Eun, JTBC’nin "From Friends to Lovers" ("Chances of Going From Friends to Lovers", "Number of Cases") adlı yeni dizisinde başrolü paylaşacak.

Dizi, 10 yıl boyunca birbirlerine karşı romantik duygular besleyen genç bir adam (Ong Seong-Wu) ile genç bir kadının (Shin Ye-Eun)  etrafında dönmektedir.

Ong Seong-Wu dizide bir fotoğrafçı olan Lee Soo karakterini canlandıracak. Aşk söz konusu olduğunda bencil birisidir. Ayrıca, oldukça kendini beğenmiş ve özgüveni yüksek bir karaktere sahiptir. Kyung Woo-Yeon (Shin Ye-Eun) onun hayatına girip kalbini çalana kadar, sakin bir hayata sahipti.

Shin Ye-Eun dizide güzel yazı sanatçısı (hattat) olan Kyung Woo-Yeon karakterini canlandıracak. Tek taraflı sevme konusunda üstüne diyecek kimse yoktur. Sanki bu konuda lanetlenmiş gibidir. 10 yıldır, arkadaşı Lee Soo’dan (Ong Seong-Wu) gizliden gizliye hoşlanmaktadır. İlgi duyduğu her şeye kapılıp giden birisidir. Bu yüzden, yazı sanatçısı (hattat) olabilmek için iyi maaşlı işinden bile ayrılmıştır. Bir gün, On Joon-Soo (Kim Dong-Jun) ile karşılaşır ve kalbinde bir şeyler değişmeye başlar.

Geçtiğimiz günlerde, Kim Dong-Jun’un dizide rol alacağı doğrulanmıştı.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "My ID is Gangnam Beauty" ve "Orange Marmalade" dizilerinin yönetmeni Choi Sung-Bum oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü bu yılın ikinci yarısında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)