Park Hae-Jin Yeni Bir Dizide Rol Alacak

Park Hae-Jin, "Crime Puzzle" adlı yeni bir dizide erkek başrol karakteri canlandıracak.

Aynı ismi taşıyan bir webtoondan uyarlama olan gizem-gerilim türündeki dizi, kız arkadaşının babasını öldürdüğünü itiraf eden Han Seung-Min’in etrafında dönmektedir. Aniden, Han Seung-Min, bir suç profilcisi olan kız arkadaşının babasını ve birçok insanı öldürdüğünü itiraf eder ve tutuklanır. Ancak, Han Seung-Min’in kız arkadaşı buna inanmaz ve onun davasını incelemeye başlar. Hapishanede Han Seung-Min ile 10 görüşme gerçekleştirir. Böylece, zihinsel bir oyun başlar.

Park Hae-Jin dizide adli psikolog olan Han Seung-Min karakterini canlandıracak. Polis akademisinde profesör olarak çalışmaktadır. 20 yaşındayken yazdığı tezle, dünyanın suç psikolojisi alanında yükselen yıldız bir adli psikoloğa dönüşür. Ancak, aniden cinayet işlediğini itiraf ederek ömür boyu hapis cezasına çarptırılır.

Daha önce, Park Hae-Jin, "Bad Guys" dizisinde en genç dahi bir psikopat katili canlandırmış ve göstermiş olduğu oyunculuk performansı ile izleyiciyi oldukça etkilemişti. Ayrıca, Park Hae-Jin, en son geçtiğimiz Mart ayında final bölümü yayımlanan "Forest" dizisinde rol almıştı ve önümüzdeki Mayıs ayında yayımlanmaya başlayacak olan "Old School Intern" dizisinde rol almaktadır.

Dizinin yapımcılığını, "Top Management" ve "Extracurricular" dizilerinin üretiminden sorumlu olan Studio 329 şirketi üstlendi.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın ikinci yarısında yayımlanması planlanılıyor. Ancak, dizinin hangi yayın kanalında yayımlanacağı henüz belirsiz.

Kaynak: (1), (2)