"My Unfamiliar Family" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı

Ana kadrosunda, Han Ye-Ri, Choo Ja-Hyun, Kim Ji-Suk, Shin Jae-Ha, Jung Jin-Young ve Won Mi-Kyung’un yer aldığı, tvN’in "My Unfamiliar Family" adlı yeni dizisinin ikinci fragmanı yayımlandı.

Dizi, büyüdükçe ailelerinden uzaklaşan ve ailelerinden bağımsız kendi hayatlarını yaşamaya başlayan insanların etrafında dönmektedir. Bu insanlar, zamanlarını, duygularını ve hatta sırlarını paylaştıkları yeni insanlarla tanışırlar. Yeni insanlar onların aileleri gibi olurken kendi aileleri ise birer yabancı gibi olur.

Han Ye-Ri dizide bir yayınevinde çalışan Kim Eun-Hee karakterini canlandırmaktadır. Choo Ja-Hyun dizide Kim Eun-Hee’nin ablasını, Shin Jae-Ha  erkek kardeşini, Jung Jin-Young babasını ve Won Mi-Kyung annesini canlandırmaktadır.

Yayımlanan fragman, bir dağdan yuvarlanan Kim Sang-Sik’in (Jung Jin-Young) bilinçsiz bir şekilde yerde yatmasıyla başlar. Bir sonraki sahnede, başı sargılı olan Kim Sang-Sik doktora, "22 yaşındayım,"  der.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Search: www" ve "Suits" dizilerinin yönetmeni Kwon Young-Il oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Sweet Stranger and Me" ve "Flower Boy Next Door" dizilerini kaleme alan Kim Eun-Jung yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 1 Haziran’da yayımlanacak.

Kaynak: (1)