My Unfamiliar Family

Puanı: 3,9/5  Oy Sayısı: 14
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: My Unfamiliar Family | (I Don't Know Much, But) We Are Family | (아는 건 별로 없지만) 가족입니다
Tür: Dram, Aile
Yönetmen: Kwon Young-Il
Senarist: Kim Eun-Jung
Yapım Şirketi: Studio Dragon
Yayıncı: tvN
imdb: -
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2020
Yayın Tarihi: 1 Haziran 2020 – 21 Temmuz 2020
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 21:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Kim Eun-Hee
Kim Eun-Joo
Park Chan-Hyuk
Kim Sang-Shik
Kim Ji-Woo
Yoon Tae-Hyung
Im Gun-Joo
Yoon Seo-Young

 

Diğer Oyuncuları:

Won Mi-Kyung / Lee Jin-Suk
Lee Jong-Won / Ahn Hyo-Seok
Ga Deuk-Hi / Seo Kyeong-Ok
Park Sang-Myun / Man-Ho
Jo Wan-Ki / Yeong-Shik
Seo Sang-Won / Yoo Seon-Il
Choi Woong / Lee Jong-Min
Bae Yoon-Kyoung
Han Joon-Woo / Kim Sang-Sik (genç)
Jo A-Young / Lee Jin-Sook (genç)


Konusu:

Dizi, büyüdükçe ailelerinden uzaklaşan ve ailelerinden bağımsız kendi hayatlarını yaşamaya başlayan insanların etrafında dönmektedir. Bu insanlar, zamanlarını, duygularını ve hatta sırlarını paylaştıkları yeni insanlarla tanışırlar. Yeni insanlar onların aileleri gibi olurken kendi aileleri ise birer yabancı gibi olur.


Karakterleri:

Han Ye-Ri dizide bir yayınevinde çalışan Kim Eun-Hee karakterini canlandırmaktadır. Ailesinin ortanca çocuğu ve ikinci kızıdır. İnsanlara kolayca güvenmesine neden olan hassas bir kalbe sahiptir ve insanlara karşı çok düşünceli olduğu için ona 'danışma merkezi' lakabını takmışlardır. Bir gün, huzurlu ailesini sarsan bir olayla karşı karşıya kalır.

Choo Ja-Hyun dizide Kim Eun-Hee’nin (Han Ye-Ri) ablası olan Kim Eun-Joo karakterini canlandırmaktadır. Ailesinin ilk çocuğudur. Prestijli bir üniversiteden mezun eski bir avukattır. Şimdi, sadece normal bir evlilik hayatı isteyen bir ev hanımıdır. Sorunlarını kimseyle paylaşmayan, gururlu, akılcı ve mantıksal birisidir. Babası dışında, ailesindeki herkese soğuk davranmaktadır. Evlendikten sonra kocasından ve ailesinden uzaklaştığını ve bir şeylerin gerçekten değiştiğini fark eder.

Kim Ji-Suk dizide Kim Eun-Hee’nin (Han Ye-Ri) üniversiteden arkadaşı olan Park Chan-Hyuk karakterini canlandırmaktadır. Ebeveynleri sayesinde, kutusunun dışına çıkabilmiş, geleneklerine bağlı olmayan ve insanların duygularını oldukça iyi bir şekilde gözlemlemeyi başaran birisi olmuştur. Kim Eun-Hee’nin ailesinden biri gibidir ve onun romantik ilişkilerinde akıl hocalığı yapmaya oldukça isteklidir. Hayali bir fotoğrafçı olmaktı. Ancak, çok gerçekçi bir olduğu için bu hayalinden vazgeçer ve kendi kurduğı 'Golden Goose Media' adlı şirketin yöneticiliğini yapmaya başlar.

Jung Jin-Young dizide Kim Eun-Hee’nin (Han Ye-Ri) babası olan Kim Sang-Shik karakterini canlandırmaktadır. Bir kamyon şoförlüğü yaparak ailesini geçindirmeye çalışmaktadır.

Shin Jae-Ha dizide Kim Eun-Hee’nin (Han Ye-Ri) erkek kardeşi olan Kim Ji-Woo karakterini canlandırmaktadır. Ailesinin en küçük ve tek erkek çocuğudur.

Won Mi-Kyung dizide Kim Eun-Hee’nin (Han Ye-Ri) annesi olan Lee Jin-Suk karakterini canlandırmaktadır. 3 çocuk annesidir.

Shin Dong-Wook dizide bir yayın şirketinde ekip lideri olarak çalışan Im Gun-Joo karakterini canlandırmaktadır.


Not:

1 – tvN’in Pazartesi & Salı  dizi kuşağında bu diziden önce "A Piece of Your Mind" yayımlanmıştır ve bu diziden sonra "Birthcare Center" yayımlanacaktır.


Resmi Web Sitesi: program.tving.com/tvn/myfamily


 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

Fragman 5

 

Fragman 6 (UZUN)

 

Kaynakları: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…