Uhm Ji-Won ve Park Ha-Sun Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     7-05-2020, 15:05

Uhm Ji-Won ve Park Ha-Sun, tvN’in "Postnatal Care Center" adlı yeni dizisinde başrolü paylaşacak.

Komedi türündeki dizi, annelerin yeni doğan bebekleriyle birlikte evlerine dönmeden önce kaldıkları bir doğum sonrası bakım merkezi etrafında dönmektedir.

Uhm Ji-Won dizide çalıştığı şirketin en genç yöneticisi olan Oh Hyun-Jin karakterini canlandıracaktır. 40’lı yaşlarında bir bebek dünya getirir ve bir doğum sonrası bakım merkezinde kalmaya başlar.

Park Ha-Sun dizide doğum sonrası bakım merkezinde kalan ve buranın kraliçe arısı olan Jo Eun-Jung karakterini canlandıracaktır. Mükemmel bir anne için en iyi örnektir ve diğer anneler onu bir rol model olarak görmektedir.

Bu arada, dizide erkek başrol karakteri canlandırması için Yoon Park’a teklif götürüldüğü açıklanmıştı. Oyuncunun teklifi olumlu bir şekilde değerlendirdiği bilinmektedir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Big Forest" dizisinin yönetmeni Park Soo-Won oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Surplus Princess" dizisini kaleme alan Kim Ji-Soo yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, bu yılın ikinci yarısında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…