Birthcare Center

Puanı: 4,4/5  Oy Sayısı: 7
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Birthcare Center | Postnatal Care Center | 산후조리원
Tür: Dram, Komedi, Medikal
Yönetmen: Park Soo-Won
Senarist: Kim Ji-Soo
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: tvN
imdb: -
Bölüm Sayısı: 8
Yapım Yılı: 2020
Yayın Tarihi: Ağustos 2020
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 21:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oh Hyun-Jin
Jo Eun-Jung
Kim Do-Yoon


Diğer Oyuncuları:

Jang Hye-Jin / Choi Hye-Sook
Choi Ri / Lee Roo-Da
Lim Hwa-Young / Park Yoon-Ji
Park Si-Yeon / Han Hyo-Rin
Choi Soo-Min / An Hee-Nam
Nam Yoon-Soo / Ha Kyeong-Hoon
Jung Sung-Il


Konusu:

Dizi, annelerin yeni doğan bebekleriyle birlikte evlerine dönmeden önce kaldıkları bir doğum sonrası bakım merkezi etrafında dönmektedir.


Karakterleri:

Uhm Ji-Won dizide çalıştığı şirketin en genç yöneticisi olan Oh Hyun-Jin karakterini canlandırmaktadır. 40’lı yaşlarında bir bebek dünya getirir ve bir doğum sonrası bakım merkezinde kalmaya başlar.

Park Ha-Sun dizide doğum sonrası bakım merkezinde kalan ve buranın kraliçe arısı olan Jo Eun-Jung karakterini canlandırmaktadır. Mükemmel bir anne için en iyi örnektir ve diğer anneler onu bir rol model olarak görmektedir.


Not: 

1 – tvN’in Pazartesi & Salı  dizi kuşağında bu diziden önce "My Unfamiliar Family" yayımlanmaktadır ve bu diziden sonra "The Moment" yayımlanacaktır.


Resmi Web Sitesi: program.tving.com/tvn/birthcare


Kaynakları: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

GÜNÜN DİZİ ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben maria. Bugün sizlere önerdiğim dizi, aksiyon-gizem-fantastik/bilimkurgu türündeki "Memorist". Dizide insanların zihnini okuyabilen bir dedektif ve yetenekli bir suç profilcisinin katil yakalarken yaşadıkları olayları anlatıyor. İyi seyirler...
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…