Shin Sung-Rok, Lee Se-Young, Ahn Bo-Hyun ve Nam Gyu-Ri Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

Shin Sung-Rok, Lee Se-Young, Ahn Bo-Hyun ve Nam Gyu-Ri, MBC’nin "Kairos" adlı yeni dizisinin ana kadrosunda yer alacak.

7 Mayıs’ta, MBC’den bir kaynak, dört oyuncunun da söz konusu dizide rol alacağını doğruladı. Shin Sung-Rok ve Lee Se-Young dizide başrolü paylaşırken Ahn Bo-Hyun ve Nam Gyu-Ri yardımcı karakterleri canlandıracak.

Romantik-fantastik türündeki dizi, sevdikleri insanları kurtarmak için mücadele eden iki insanın etrafında dönmektedir. Kim Seo-Jin başarılı bir kariyere ve mutlu bir aileye sahiptir. Ancak, onun dünyası kızının kaçırılmasıyla alt üst olur ve büyük bir umutsuzluğun pençesine düşer. Geçmişini değiştirmek için, geçmişte, yaklaşık bir ay öncesinde yaşayan Han Ae-Ri ile temasa geçer. Dahası hasta annesi aniden ortadan kaybolan Han Ae-Ri, gelecekten aldığı bu bağlantı ile şaşkına döner.

Shin Sung-Rok dizide çalıştığı inşaat şirketinin en genç müdürü olan Kim Seo-Jin karakterini canlandıracak. Eşi ve kızı ile mutlu bir aile hayatı vardır. Ancak, yaşadığı talihsiz bir olay sonucunda her şeyini kaybeder. Her şeyi düzeltmek için geçmişle iletişim kurar.

Lee Se-Young dizide hasta annesine bakabilmek için zor bir hayat yaşayan Han Ae-Ri karakterini canlandıracak. Genç yaşından itibaren, hasta annesinin ameliyat parasını biriktirebilmek için birden fazla işte çalışmaktadır. Ancak, aniden annesi ortadan kaybolunca umutsuzca onu aramaya başlar. Gelecekten aldığı bir bağlantı ile her şey değişir.

Ahn Bo-Hyun dizide Kim Seo-Jin (Shin Sung-Rok) ile aynı inşaat şirketinde çalışan Seo Do-Kyun karakterini canlandıracak. Oldukça zeki ve yetenekli birisidir. Başarılı Kim Seo-Jin’in liderliğinde yürütülen projedeki çatlaklıkları ilk o fark eder.

Nam Gyu-Ri dizide Kim Seo-Jin’in (Shin Sung-Rok) eşi olan Kang Hyun-Chae karakterini canlandıracak. Başarılı bir kemancıdır. Evlilik hayatı mutlu bir şekilde sürerken beklenmedik zorluklarla ve gerginliklerle yüz yüze gelir.

Bu arada, daha önce, Shin Sung-Rok ve Lee Se-Young "Lovers of Music" dizisinde birlikte rol almıştı.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Spring Turns to Spring" ve "Lookout" dizilerinin yönetmeni Park Seung-Woo oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Detectives in Trouble" dizisini kaleme alan Lee Soo-Hyun yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, bu yılın ikinci yarısında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)