Ko Soo, Heo Jun-Ho ve Daha Fazlası Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

Ko Soo, Heo Jun-Ho, Ahn So-Hee, Seo Eun-Su ve Ha-Joon, OCN’in "Missing" adlı yeni dizisinin ana kadrosunda yer alacak.

Ko Soo ve Heo Jun-Ho dizide başrolü paylaşırken Ahn So-Hee, Seo Eun-Su ve Ha-Joon yardımcı karakterleri canlandıracaklar.

Gizem-fantastik türündeki dizi, ruhların yaşadığı bir kasabada geçmektedir. Bu kasabada, ölmeden önce kaybolan insanların ruhları yaşamaktadır. Bir grup insan hem kaybolan insanların bedenlerini bulmak hem de kaybolmalarının ardındaki gerçeği öğrenmek için bu kasabaya gelir.

Ko Soo dizide bir dolandırıcı olan Kim Wook karakterini canlandıracak. Yakışıklı bir adam ve iyi bir konuşmacıdır. Yeteneklerini yardıma muhtaç insanlar için kullanmaktadır. Bir gün yolu, ruhların yaşadığı, Duon kasabasına düşer ve birçok gizemle karşı karşıya kalır.

Heo Jun-Ho dizide gizemli bir adam olan Jang Pan-Seok karakterini canlandıracak. Gizlice kayıp insanları aramaktadır. Duon kasabası ile dış dünya arasındaki bir bağlantıdır. Kim Wook (Ko Soo) ile birlikte olayları çözmeye çalışır.

Ahn So-Hee dizide Kim Wook’nun (Ko Soo) yardımcısı olan Lee Jong-A karakterini canlandıracak. Kamu personeli sınavını tek sefer geçmiştir ve bir toplum merkezinde memur olarak çalışmaktadır. Ancak, aynı zamanda toplumdaki adaleti sağlayabilmek için Kim Wook’a yardım eden bir hackerdir.

Ha-Joon dizide elit bir dedektif olan Shin Joon-Ho karakterini canlandıracak. Polis akademisinden sınıfının en iyisi olarak mezun olmuştur. Kaybolan nişanlısını bulabilmek için Kim Wook’un (Ko Soo) ekibine katılır.

Seo Eun-Su dizide Shin Joon-Ho’nun (Ha-Joon) nişanlısı olan Choi Yeo-Na karakterini canlandıracak. Düğününden bir ay önce gizemli bir şekilde ortadan kaybolur.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Touch", "Ms. Ma, Nemesis", "My First Love" ve "Ugly Alert" dizilerinin yönetmeni Min Yeon-Hong oturmaktadır. Dizinin senaristliğini iki farklı senarist üstlenmektedir. Dizinin senaristlerinden biri "A Witch's Love" ve "Who Are You" dizilerini kaleme alan Ban Ki-Ri’dir.

Dizinin ilk bölümü, bu yılın Ağustos ayında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)