Touch

Puanı: 4,3/5  Oy Sayısı: 62
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Touch | 터치
Tür: Romantik, Komedi
Yönetmen: Min Yeon-Hong
Senarist: Ahn Ho-Kyung
Yapım Şirketi: MI, Story Networks
Yayıncı: Channel A
imdb: 6.5
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2019 – 2020
Yayın Tarihi: 3 Ocak 2020 – 22 Şubat 2020
Yayın Günleri ve Saati: Cuma & Cumartesi – 23:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Cha Jung-Hyeok
Han Soo-Yeon
Baek Ji-Yoon
Kang Do-Jin


Diğer Oyuncuları:

Pyeon Jung-Su / Oh Shi-Eun
Yoon Hee-Seok / Yang Se-Joon
Hong Seok-Cheon / Kim Dong-Min
Son Woo-Hyun / Lee Hyun-Joon
Ahn Dong-Yeob / Son Hong-Seok
Lee Soo-Ji / Kim Chae-Won
Park Joong-Geun / Park Jae-Myung
Kim Young-Joon / Choi Sung-Soo
Lee Sang-Ah / Jang Hye-Sook (Soo-Yeon'nun annesi)
Kim Kwang-Sik / Han Dae-Cheol (Soo-Yeon'un babası)
Yeon Woo / Jung Young-A
Song Jae-Hee / Min Kang-Ho
Lee Chae-Eun / Kim Hyo-Jin
Jeon Yeo-Jin / CEO Yoon'un kızı
Ahn Se-Bin / anaokulu öğrencisi
Song Hoon / idol seçmeleri programı PD'si
Jung Ji-Yoon
Lee Yeol-Eum (konuk oyuncu)
Seo Ji-Hoon (konuk oyuncu)


Konusu:

Dizi, borç batağına saplanmış işsiz bir makyaj sanatçısı (Joo Sang-Wook) ile idol olmaktan vazgeçen çaylak bir makyaj sanatçısının (Kim Bo-Ra) etrafında dönmektedir. İkili birbirleri ile karşılaştıktan sonra bir kez daha hayallerinin peşinden koşmaya başlar ve birbirlerine âşık olurlar.


Karakterleri:

Joo Sang-Wook dizide eskiden popüler bir makyaj sanatçısı olan Cha Jung-Hyeok karakterini canlandırmaktadır. Mükemmeliyetçi olan bir işkoliktir. Şimdi ise işsiz ve oldukça borcu olan bir insandır.

Kim Bo-Ra dizide 10 yıldır bir idol olabilmek için stajyerlik yapan Han Soo-Yeon karakterini canlandırmaktadır. Bir gün, bir idol seçmelerine katılır. Gizemli bir olaydan dolayı seçmelerden çekilmek zorunda kalır. Ancak bu sayede makyaj sanatçısı olarak yetenekli olduğunu keşfeder ve makyaj sanatçısı asistanı olarak yeni bir yolda yürümeye başlar.

Han Da-Gam dizide popüler bir oyuncu olan Baek Ji-Yoon karakterini canlandırmaktadır. Başarılı olma konusunda oldukça hırslı olan birisidir.

Lee Tae-Hwan dizide bir Hallyu Yıldızı olan Kang Do-Jin karakterini canlandırmaktadır. Olağanüstü bir görünüme ve inanılmaz derecede bir çekiciliğe sahiptir. Bir gün, aşk karşısında tökezler ve ondan hiç beklenilmeyecek bir şekilde sevimli yanını gösterir.

Yeonwoo dizide Han Soo-Yeon’un (Kim Bo-Ra) en yakın arkadaşı olan Jung Young-Ah karakterini canlandırmaktadır. O da Soo-Yeon gibi idol olmaya çalışan bir stajyerdi. Ancak idol olma konusunda başarısız olunca mukbang yayınları yapmaya başlar ve bu işte oldukça başarılı olur.


Not:

1 – Channel A’in Cuma & Cumartesi  dizi kuşağında bu diziden önce "Love Affairs in the Afternoon" ve bu diziden sonra "Eccentric! Chef Moon" yayımlanmıştır.


Resmi Web Sitesi: www.ichannela.com/program/...


 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

Fragman 5 (UZUN)

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…