"My Unfamiliar Family" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 18-05-2020, 17:19

Ana kadrosunda, Han Ye-Ri, Choo Ja-Hyun, Kim Ji-Suk, Shin Jae-Ha, Jung Jin-Young ve Won Mi-Kyung’un yer aldığı, tvN’in "My Unfamiliar Family" adlı yeni dizisinin üçüncü fragmanı yayımlandı.

Dizi, büyüdükçe ailelerinden uzaklaşan ve ailelerinden bağımsız kendi hayatlarını yaşamaya başlayan insanların etrafında dönmektedir. Bu insanlar, zamanlarını, duygularını ve hatta sırlarını paylaştıkları yeni insanlarla tanışırlar. Yeni insanlar onların aileleri gibi olurken kendi aileleri ise birer yabancı gibi olur.

Yayımlanan fragmanda, Kim Eun-Hee'nin (Han Ye-Ri) babasının hafızasını kaybettikten sonra yaşananlar gösterilmektedir. Babası bir dağdan aşağı yuvarlanır ve hastaneye kaldırılır. Uyandığında ise kendisini 22 yaşında zannetmektedir.

Han Ye-Ri dizide bir yayınevinde çalışan Kim Eun-Hee karakterini canlandırmaktadır. Choo Ja-Hyun dizide Kim Eun-Hee’nin ablasını, Shin Jae-Ha  erkek kardeşini, Jung Jin-Young babasını ve Won Mi-Kyung annesini canlandırmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Search: www" ve "Suits" dizilerinin yönetmeni Kwon Young-Il oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Sweet Stranger and Me" ve "Flower Boy Next Door" dizilerini kaleme alan Kim Eun-Jung yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 1 Haziran’da yayımlanacak.

Kaynak: (1)