"Kkondae Intern" Dizisinin Uzun Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 20-05-2020, 16:05

Ana kadrosunda, Park Hae-Jin, Han Ji-Eun, Kim Eung-Soo ve Park Ki-Woong yer aldığı, MBC’nin "Kkondae Intern" adlı yeni dizisinin 4 dakika 56 saniyelik uzun fragmanı yayımlandı.

Dizi, ilk işinde, kendisine zor zamanlar yaşatan patronuyla (Kim Eung-Soo) yıllar sonra, yeni stajyeri olarak karşılaşan bir adamın (Park Hae-Jin) etrafında dönmektedir. Ka Yeol-Chan, ilk işinden patronunun ona çok zor zamanlar yaşatması nedeni ile ayrılır ve yeni bir şirkette çalışmaya başlar. Kısa sürede, terfi alır ve yüksek bir pozisyona yerleşir. Yanına yeni bir stajyer alır. Bu kişi, ona ilk işinde zor zamanlar yaşatan patronudur.

Han Ji-Eun dizide 'Jun Su Foods' şirketinde çalışan Lee Tae-Ri karakterini canlandırmaktadır. Park Ki-Woong dizide 'Jun Su Foods' şirketinin CEO’su olan Namgoong Jun-Su karakterini canlandırmaktadır. Babası, 'Jun Su Foods' şirketinin başkanıdır ve ailesinin tek oğludur.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo", "100 Days My Prince" dizilerinin asistan yönetmeni ve "Kill It" dizisinin yönetmeni Nam Sung-Woo oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, 20 Mayıs'ta ayında yayımlanacak.

Kaynak: (1)