"Missing: The Other Side" Dizisinin İlk Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 24-07-2020, 13:17

Ana kadrosunda, Ko SooHeo Jun-HoAhn So-HeeSeo Eun-Su ve Ha-Joon’un yer aldığı, OCN’in "Missing" adlı yeni dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.

Dizi, ruhların yaşadığı bir kasabada geçmektedir. Bu kasabada, ölmeden önce kaybolan insanların ruhları yaşamaktadır. Bir grup insan hem kaybolan insanların bedenlerini bulmak hem de kaybolmalarının ardındaki gerçeği öğrenmek için bu kasabaya gelir.

Ko Soo dizide bir dolandırıcı olan Kim Wook karakterini canlandırmaktadır. Yakışıklı bir adam ve iyi bir konuşmacıdır. Yeteneklerini yardıma muhtaç insanlar için kullanmaktadır. Bir gün yolu, ruhların yaşadığı, Duon kasabasına düşer ve birçok gizemle karşı karşıya kalır.

Heo Jun-Ho dizide gizemli bir adam olan Jang Pan-Seok karakterini canlandırmaktadır. Gizlice kayıp insanları aramaktadır. Duon kasabası ile dış dünya arasındaki bir bağlantıdır. Kim Wook (Ko Soo) ile birlikte olayları çözmeye çalışır.

Yayımlanan fragman, Kim Wook’un (Ko Soo) bir otobüste oturduğu sahne ile başlamaktadır. Otobüs kasabanın ıssız bir yerine gider ve birisi otobüsün durması için kırmızı düğmeye basar. Kim Wook, birçok yolcu ile birlikte o durakta iner. Ancak, durağa indiği an şunu fark eder; otobüsten inen diğer yolcular, sanki buharlaşmış gibi ortadan yok olmuşlardır.

Ardından, Jang Pan-Seok’un (Heo Jun-Ho) şu sesi duyulur: "Geri dön. Burası yaşamak için bir yer değil."

Jang Pan-Seok’un bu sözlerine karşılık, Kim Wook dehşet içinde şunu sorar: "Bütün bu insanlar öldü mü?"

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Touch", "Ms. Ma, Nemesis", "My First Love" ve "Ugly Alert" dizilerinin yönetmeni Min Yeon-Hong oturmaktadır. Dizinin senaristliğini iki farklı senarist üstlenmektedir. Dizinin senaristlerinden biri "A Witch's Love" ve "Who Are You" dizilerini kaleme alan Ban Ki-Ri’dir.

Dizinin ilk bölümü, bu yılın Ağustos ayında yayımlanacak.

Kaynak: (1)