"Record of Youth" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 30-07-2020, 16:55

Başrolünü Park Bo-Gum, Park So-Dam ve Byeon Woo-Seok’un paylaştığı, tvN'in "Record of Youth" adlı yeni dizisinin üçüncü fragmanı yayımlandı.

Dizi, modellik sektörünün içinde olan bir grup gencin etrafında dönmektedir.

Park Bo-Gum dizide bir model olan Sa Hye-Joon karakterini canlandırmaktadır. Gerçekçi bir kişiliğe sahiptir. Zeki ve yakışıklı olduğu kadar da iyi bir insandır. Bir model olarak başarılı olsa da onun asıl hayali bir oyuncu olmaktır. Bu yüzden çeşitli oyuncu seçmelerine katılmış ancak başarılı olamamıştır.

Park So-Dam dizide bir makyaj sanatçısı olan An Jung-Ha karakterini canlandırmaktadır. Mantıklı ve çalışkan bir genç kızdır. Kendi yeteneklerini değerlendirmede oldukça iyidir. Etrafında yaşanan olaylardan kolayca sarsılmaz ve kendi yolunda yürümeye devam eder. En büyük hayali, başarılı bir makyaj sanatçısı olmaktadır. Bu yüzden, kendine olan güvensizliğini yenerek, kendi ayaklarının üzerinde durabilmeyi amaçlamaktadır. İyi bir üniversiteden mezun olduktan sonra büyük bir şirkete işe girer. Ancak üç yıl sonra bir makyaj sanatçısı olma hayalinin peşinden gidebilmek için işinden ayrılmıştır.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Rooftop Prince", "Mrs. Cop", "Stranger", "Memories of the Alhambra" ve "Watcher" dizilerinin yönetmeni Ahn Gil-Ho oturmaktadır. Dizinin senaristliğini, "Doctors", "High Society" ve "Temperature of Love" dizilerini kaleme alan Ha Myung-Hee yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 7 Eylül’de yayımlanacak.

Kaynak: (1)