"More Than Friends" Dizisinin İlk Fragmanı Yayımlandı

Başrolünü Ong Seong-Wu ve Shin Ye-Eun’un paylaştığı, JTBC’nin "More Than Friends" adlı yeni dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.

Dizi, 10 yıl boyunca birbirlerine karşı romantik duygular besleyen iki arkadaşın etrafında dönmektedir.

Ong Seong-Wu dizide bir fotoğrafçı olan Lee Soo karakterini canlandırmaktadır. Aşk söz konusu olduğunda bencil birisidir. Ayrıca, oldukça kendini beğenmiş ve özgüveni yüksek bir karaktere sahiptir. 10 yılın sonunda arkadaşı Kyung Woo-Yeon’a (Shin Ye-Eun) karşı aslında romantik duygular beslediğini fark eder.

Shin Ye-Eun dizide güzel yazı sanatçısı (hattat) olan Kyung Woo-Yeon karakterini canlandırmaktadır. Tek taraflı sevme konusunda üstüne diyecek kimse yoktur. Sanki bu konuda lanetlenmiş gibidir. 10 yıldır, arkadaşı Lee Soo’dan (Ong Seong-Wu) hoşlanmaktadır.

Yayımlanan fragmanda, Kyung Woo-Yeon’un Lee Soo'ya ilanı aşk etmesiyle başlamaktadır. Ancak, bu itirafa karşılık, Lee Soo, onun için sadece bir arkadaşı olduğunu ve sadece arkadaş kalmak istediğini dile getirir. Sonraki sahnede, Kyung Woo-Yeon karşılıksız kalan aşkının hayal kırıklığıyla bağırır. Lee Soo her seferinde Kyung Woo-Yeon’un karşına çıkarak onu sıcak bir şekilde selamlar. Sonraki sahnelerde, Kyung Woo-Yeon, "Bu bir rüya mı?"  diye sorar ve Lee Soo, "Bu bir rüya değil, gerçek,"  şekilde cevap verir.

Diğer bir sahnede, Kyung Woo-Yeon, sarhoş bir şekilde Lee Soo’ya sarılır ve bir daha ilanı aşk eder: "Senden hoşlanmaya başladığımdan beri, kimseyi sevemiyorum."

Fragman, Lee Soo’nun şu sözleri ile son bulur: "Tekrar görüşürüz, çünkü seni tekrar görmeye karar verdim."

Dizinin yönetmen koltuğunda, "My ID is Gangnam Beauty" ve "Orange Marmalade" dizilerinin yönetmeni Choi Sung-Bum oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü bu yılın Eylül ayında yayımlanacak.

Kaynak: (1)