"Missing: The Other Side" Dizisinin Ana Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 19-08-2020, 13:14

Ana kadrosunda, Ko SooHeo Jun-HoAhn So-HeeSeo Eun-Su ve Ha-Joon’un yer aldığı, OCN’in "Missing: The Other Side" adlı yeni dizisinin ana fragmanı yayımlandı.

Dizi, ruhların yaşadığı bir kasabada geçmektedir. Bu kasabada, ölmeden önce kaybolan insanların ruhları yaşamaktadır. Bir grup insan hem kaybolan insanların bedenlerini bulmak hem de kaybolmalarının ardındaki gerçeği öğrenmek için bu kasabaya gelir.

Ko Soo dizide bir dolandırıcı olan Kim Wook karakterini canlandırmaktadır. Yakışıklı bir adam ve iyi bir konuşmacıdır. Yeteneklerini yardıma muhtaç insanlar için kullanmaktadır. Bir gün yolu, ruhların yaşadığı, Duon kasabasına düşer ve birçok gizemle karşı karşıya kalır.

Heo Jun-Ho dizide gizemli bir adam olan Jang Pan-Seok karakterini canlandırmaktadır. Gizlice kayıp insanları aramaktadır. Duon kasabası ile dış dünya arasındaki bir bağlantıdır. Kim Wook (Ko Soo) ile birlikte olayları çözmeye çalışır.

Ahn So-Hee dizide Kim Wook’un (Ko Soo) yardımcısı olan Lee Jong-A karakterini canlandırmaktadır. Kamu personeli sınavını tek sefer geçmiştir ve bir toplum merkezinde memur olarak çalışmaktadır. Ancak, aynı zamanda toplumdaki adaleti sağlayabilmek için Kim Wook’a yardım eden bir hackerdir.

Seo Eun-Su dizide Duon kasabasında bir ruh olarak yaşayan Choi Yeo-Na karakterini canlandırmaktadır. Düğününden bir ay önce gizemli bir şekilde ortadan kaybolur.

Ha-Joon dizide elit bir dedektif olan Shin Joon-Ho karakterini canlandırmaktadır. Polis akademisinden sınıfının en iyisi olarak mezun olmuştur. Kaybolan nişanlısını (Seo Eun-Su) bulabilmek için Kim Wook’un (Ko Soo) ekibine katılır.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Touch", "Ms. Ma, Nemesis", "My First Love" ve "Ugly Alert" dizilerinin yönetmeni Min Yeon-Hong oturmaktadır. Dizinin senaristliğini iki farklı senarist üstlenmektedir. Dizinin senaristlerinden biri "A Witch's Love" ve "Who Are You" dizilerini kaleme alan Ban Ki-Ri’dir.

Dizinin ilk bölümü, 29 Ağustos'ta yayımlanacak.

Kaynak: (1)