Jung Hae-In Yeni Bir Dizide Rol Alacak

Jung Hae-In, Netflix’in "D.P." adlı yeni dizisinde erkek başrol karakteri canlandıracak.

Aynı adı taşıyan bir webtoondan uyarlama olan dizi, kaçak askerleri yakalamak için görevlendirilen bir manganın etrafında dönmektedir.

Jung Hae-In dizide zorunlu askerlik görevini yerine getirebilmek için Kore Ordusu’na katılan An Joon-Ho karakterini canlandıracak. Askerde, gözlem becerisi ve gösterdiği kararlılık ile kendisinden sorumlu Çavuş Park Beom-Goo’nun dikkatini çeker. Böylece, kaçak askerleri yakalamakla görevli olan D.P. adlı mangaya katılır. Sessiz ve sakin bir karaktere sahiptir. Ancak yeni koşullara uyum sağlamakta oldukça zorlanmaktadır.

Bu arada, Koo Gyo-Hwan, Kim Sung-Kyun ve Son Seok-Koo dizinin ana kadrosunda yer almaktadır.

Koo Gyo-Hwan dizide D.P.’nin ekip lideri olan Onbaşı Han Ho-Yeol karakterini canlandıracak. An Joon-Ho’nun (Jung Hae-In) mangadaki yeni hayatına alışmasında yardımcı olur.

Kim Sung-Kyun dizide D.P.'den sorumlu asker olan Çavuş Park Beom-Goo karakterini canlandıracak. Yüksek stres ve kronik yorgunluktan muzdariptir. Sürekli An Joon-Ho (Jung Hae-In) ve Han Ho-Yeol’a (Koo Gyo-Hwan) kızıp bağırsa da mangaya emektar bir askerin iç görüsü ile bakmaktadır.

Son Seok-Koo dizide Üsteğmen Im Ji-Seob karakterini canlandıracak. Kore Askeri Akademisi’nden mezun olan askeri inzibat yöneticisidir. Sadece ordudaki başarısıyla ilgilenmektedir ve yalnızca iyi sonuçları önemsemektedir. D.P.'yi tam bir baş belası olarak görmektedir.

Dizinin hem senarist hem yönetmen koltuğunda, "Hit-and-Run Squad", "Coin Locker Girl" ve "Psychometry" filmlerinde çalışmış olan Han Jun-Hee oturmaktadır. Ayrıca, orijinal webtoonun yazarı Kim Bo-Tong ,webtoonu diziye uyarlarken Han Jun-Hee ile beraber çalışacak.

Dizinin ilk bölümü 2021 yılında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)