Kwak Dong-Yeon "Vincenzo" Dizisinde Rol Alacak

Kwak Dong-Yeon, tvN’in "Vincenzo" adlı yeni dizisinin ana kadrosunda yer alacak.

Geçtiğimiz günlerde, Song Joong-Ki, Jeon Yeo-Bin ve Taecyeon’un dizide rol alacakları onaylanmıştır.

Dizi, bir İtalyan aile tarafından evlat edinilen Vincenzo Cassano’nun (Song Joong-Ki) etrafında dönmektedir. Korece adı Park Joo-Hyung olan Vincenzo Cassano, İtalya’da mafyalara danışmalık yapan bir avukattır. Ancak, mafya grupları arasında bir savaş başlayınca Kore’ye geri döner. Burada, sosyal adaleti kendi yoluyla sağlamaya çalışır. Bu süreçte, aldığı davaları kazanmak için her şeyi yapan Avukat Hong Cha-Young'a (Jeon Yeo-Bin) âşık olur.

Kwak Dong-Yeon dizide Babel Group’un başkanı olan Jang Han-Seo karakterini canlandıracak. Küçüklüğünden beri güce ve zenginliğe sahip olduğundan kazanma odaklı yaşayan birisidir. Dışarıdan bakılınca, gücünü kötüye kullanan ve başkalarına vicdan azabı duymadan eziyet eden birisi gibi görünmesine karşın aslında büyük korkuları olan birisidir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "The Crowned Clown", "Money Flower", "Golden Pouch", "Glamorous Temptation" ve "Warm and Cozy" dizilerinin yönetmenliğini yapan Kim Hee-Won oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Good Doctor", "Blood", "Chief Kim", "The Fiery Priest" dizilerini ve "Quiz from God" serisini kaleme alan Park Jae-Bum yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, 2021 yılının ilk yarısında yayımlanacak.

Kaynak: (1)