"Birthcare Center" Dizisinin İlk Fragmanı ve İlk Afişi Yayımlandı

  Maysa   |     22-09-2020, 15:22

Başrolünü Uhm Ji-Won ve Park Ha-Sun’un paylaştığı, tvN’in "Birthcare Center" dizisinin ilk fragmanı ve ilk afişi yayımlandı.

Dizi, annelerin yeni doğan bebekleriyle birlikte evlerine dönmeden önce kaldıkları bir doğum sonrası bakım merkezi etrafında dönmektedir.

Uhm Ji-Won dizide çalıştığı şirketin en genç yöneticisi olan Oh Hyun-Jin karakterini canlandırmaktadır. 40’lı yaşlarında bir bebek dünya getirir ve bir doğum sonrası bakım merkezinde kalmaya başlar.

Park Ha-Sun dizide doğum sonrası bakım merkezinde kalan ve buranın kraliçe arısı olan Jo Eun-Jung karakterini canlandırmaktadır. Mükemmel bir anne için en iyi örnektir ve diğer anneler onu bir rol model olarak görmektedir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Big Forest" dizisinin yönetmeni Park Soo-Won oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Surplus Princess" dizisini kaleme alan Kim Ji-Soo yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, Kasım ayında yayımlanacak.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…