Park In-Hwan, Song Kang, Na Moon-Hee ve Hong Seung-Hee Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

Park In-Hwan, Song Kang, Na Moon-Hee ve Hong Seung-Hee, tvN’in "Like a Butterfly" ("Navillera") adlı yeni bir dizisinde başrolü paylaşacak.

"Navillera" adlı bir webtoondan uyarlama olan dizi, 70 yaşında bale yapmaya başlayan Duk-Chool ile hayallerinin peşinden giderken kaybolan 23 yaşındaki balet Chae-Rok’un etrafında dönmektedir.

Park In-Hwan dizide emekli bir postacı olan 70 yaşındaki Duk-Chool karakterini canlandıracak. Derinlerde sakladığı ve hayatı boyunca arzu ettiği bir balet olma hayalini gerçekleştirmeye karar verir.

Song Kang dizide bir balet olan 23 yaşındaki Chae-Rok karakterini canlandıracak. Baleye geç başlamasına rağmen bu konuda olağanüstü bir yeteneğe sahiptir. Bale ile tanışana kadar futbol dışında bir şey düşünmemiştir. Ancak izlediği bir bale gösterisinden sonra ilk kez kelimelerle tarif edemeyeceği bir şey hisseder. Böylece hayatındaki her şey alt üst olur.

Na Moon-Hee dizide Duk-Chool’un (Park In-Hwan) eşi olan Hae-Nam karakterini canlandıracak. Çocuklarına yük olmadan bir hayat yaşamak istemektedir. Ancak aniden kocası bir balet olmayı ister.

Hong Seung-Hee dizide Duk-Chool’un (Park In-Hwan) torunu olan Eun-Ho karakterini canlandıracak. Babasının onun için planladığı bir hayat yaşamaktadır. Chae-Rok (Song Kang) ile tanıştıktan sonra, kendi mutluluğunu ve hayallerini bulmak için yeniden başlamaya karar verir.

"Navillera" adlı webtoon 2016 yılında yayımlanmaya başladı ve 10 üzerinden 9.9 puan aldı. Dizinin yönetmen koltuğunda "Miss Lee", "Bad Guys 2" ve "Squad 38" dizilerinin yönetmenliğini yapan Han Dong-Hwa oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Tunnel" dizisini kaleme alan Lee Eun-Mi yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 2021 yılında yayımlanacak.

Kaynak: (1)