Jang Ki-Yong ve Hyeri Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

Jang Ki-Yong ve Hyeri, tvN’in "Frightening Cohabitation" adlı yeni dizisinde başrolü paylaşacak.

Bir webtoondan uyarlama olan dizi, insan olmak için insan enerjisi toplayan bir dokuz kuyruklu bir tilkinin etrafında dönmektedir. Shin Woo-Yeo insan olmak için insan enerjisini bir boncukta toplamaktadır ve yakın bir zamanda insan olmayı beklemektedir. Bir gün, Shin Woo-Yeo’nun boncuğunu bir insan olan Lee Dam yanlışlıkla yutar. Boncuk, bir insanın içinde 1 yıldan fazla kalamaz. Eğer kalırsa boncuk o kişinin içinde kırılacaktır ve Lee Dam’ın ölmesine neden olacaktır. Shin Woo-Yeo da bir insan olma şansını kaybedecektir. Shin Woo-Yeo ve Lee Dam bu duruma bir çözüm aramaya başlar. Çok geçmeden aralarında romantik bir ilişki başlar.

Jang Ki-Yong dizide 999 yaşındaki bir dokuz kuyruklu bir tilki olan Shin Woo-Yeo karakterini canlandıracak. Bir üniversitede profesör olarak çalışan zeki ve yakışıklı birisidir.

Hyeri dizide bir üniversite öğrencisi olan Lee Dam karakterini canlandıracak. Sabit fikirli, hedefine odaklı ve gerçeği konuşmaktan çekinmeyecek kadar açık sözlü birisidir. Bu yüzden, daha önce hiç romantik bir ilişkisi olmamıştır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo", "100 Days My Prince" dizilerinin asistan yönetmeni ve "Kill It" ve "Kkondae Intern" dizilerinin yönetmeni Nam Sung-Woo oturmaktadır. Webtoonu diziye, "Rude Miss Young-Ae" serisini ve "A Poem A Day" dizilerini birlikte kaleme alan Baek Sun-Woo ve Choi Bo-Rim uyarlamaktadır.

Dizinin ilk bölümü 2021 yılında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)