"One day, Destruction Entered The Front Door Of My House" Dizisinin Ana Kadrosu Kesinleşti

Park Bo-Young, Seo In-Guk, Lee Soo-Hyuk, Kang Tae-Oh ve Shin Do-Hyun, tvN’in "One day, Destruction Entered The Front Door Of My House" ("Ruin") adlı yeni dizisinde birlikte rol alacak.

Park Bo-Young ve Seo In-Guk dizide başrol karakterleri canlandırırken Lee Soo-Hyuk, Kang Tae-Oh ve Shin Do-Hyun dizide ana yardımcı karakterleri canlandıracak.

Romantik-fantastik türündeki dizi, dokunduğu her şeyin yok olmasına neden olan 'yıkım' adı ile bilinen bir adam ile kaderini değiştirmek için hayatını tehlikeye atan bir kadının etrafında dönmektedir.

Park Bo-Young dizide bir web romanı yayıncılık şirketinde editör olarak çalışan Tak Dong-Kyung karakterini canlandıracak. Sıradan bir hayatı vardır. Bir gün, karşısına Myul-Mang çıkar. Onunla 100 günlük bir anlaşma yaparak hayatını ve aşkını tehlikeye atar.

Seo In-Guk dizide öteki dünya ile bir aracı olan Myul-Mang karakterini canlandıracak. Öngörülemez bir karaktere sahiptir. Kendisini trajik kaderinin içinde bulduğunda Tak Dong-Kyung’u kurtarmak için sevgisini ve şefkatini ortaya koymaya karar verir.

Lee Soo-Hyuk dizide Tak Dong-Kyung’un iş arkadaşı olan Cha Joo-Ik karakterini canlandıracak. İlk öpücüğün 'efendisi' olarak anılmaktadır. Tatlı sözleri ve kalpleri çarptıran jestleri ile web roman yazarlarına romantik ilhamlar vermektedir.

Kang Tae-Oh dizide bir kafe işleten Lee Hyun-Kyu karakterini canlandıracak. Cha Joo-Ik’in oda arkadaşıdır. İlk aşkıyla ilgili birçok konuda pişmanlık duymaktadır.

Shin Do-Hyun dizide bir web roman yazarı olan Na Ji-Na karakterini canlandıracak. O, Cha Joo-Ik ve Lee Hyun-Kyu arasında bir aşk üçgeni bulunmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "My Unfamiliar Family", "Search: www" ve "Suits" dizilerini yöneten Kwon Young-Il oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "The Beauty Inside" dizisini kaleme alan Im Meari yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 2021 yılının ilk yarısında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)