"One day, Destruction Entered The Front Door Of My House" Dizisinin Ana Kadrosu Kesinleşti

  Rüzgar Esintisi   |     18-12-2020, 13:39

Park Bo-Young, Seo In-Guk, Lee Soo-Hyuk, Kang Tae-Oh ve Shin Do-Hyun, tvN’in "One day, Destruction Entered The Front Door Of My House" ("Ruin") adlı yeni dizisinde birlikte rol alacak.

Park Bo-Young ve Seo In-Guk dizide başrol karakterleri canlandırırken Lee Soo-Hyuk, Kang Tae-Oh ve Shin Do-Hyun dizide ana yardımcı karakterleri canlandıracak.

Romantik-fantastik türündeki dizi, dokunduğu her şeyin yok olmasına neden olan 'yıkım' adı ile bilinen bir adam ile kaderini değiştirmek için hayatını tehlikeye atan bir kadının etrafında dönmektedir.

Park Bo-Young dizide bir web romanı yayıncılık şirketinde editör olarak çalışan Tak Dong-Kyung karakterini canlandıracak. Sıradan bir hayatı vardır. Bir gün, karşısına Myul-Mang çıkar. Onunla 100 günlük bir anlaşma yaparak hayatını ve aşkını tehlikeye atar.

Seo In-Guk dizide öteki dünya ile bir aracı olan Myul-Mang karakterini canlandıracak. Öngörülemez bir karaktere sahiptir. Kendisini trajik kaderinin içinde bulduğunda Tak Dong-Kyung’u kurtarmak için sevgisini ve şefkatini ortaya koymaya karar verir.

Lee Soo-Hyuk dizide Tak Dong-Kyung’un iş arkadaşı olan Cha Joo-Ik karakterini canlandıracak. İlk öpücüğün 'efendisi' olarak anılmaktadır. Tatlı sözleri ve kalpleri çarptıran jestleri ile web roman yazarlarına romantik ilhamlar vermektedir.

Kang Tae-Oh dizide bir kafe işleten Lee Hyun-Kyu karakterini canlandıracak. Cha Joo-Ik’in oda arkadaşıdır. İlk aşkıyla ilgili birçok konuda pişmanlık duymaktadır.

Shin Do-Hyun dizide bir web roman yazarı olan Na Ji-Na karakterini canlandıracak. O, Cha Joo-Ik ve Lee Hyun-Kyu arasında bir aşk üçgeni bulunmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "My Unfamiliar Family", "Search: www" ve "Suits" dizilerini yöneten Kwon Young-Il oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "The Beauty Inside" dizisini kaleme alan Im Meari yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 2021 yılının ilk yarısında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…