Kim Go-Eun Yeni Bir Dizide Rol Alacak

Kim Go-Eun, "Yumi's Cells" adlı yeni bir dizide kadın başrol karakteri canlandıracak.

Aynı adı taşıyan bir webtoondan uyarlama olan dizi, Yu-Mi adında bekar sıradan bir ofis çalışanının etrafında dönmektedir.

Kim Go-Eun dizide duygularını ifade etmekte zorlanan sıradan bir ofis çalışanı olan Yu-Mi karakterini canlandıracak. Hem aşk hayatında hem de kariyer hayatında büyümeyi deneyimledikçe, günlük hayatındaki küçük zevkler ile mutluluğu bulmayı öğrenir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "King's Daughter, Soo Baek Hyang", "Mr. Baek", "Shopaholic Louis" ve "Familiar Wife" ve "A Piece of Your Mind" dizilerinin yönetmeni Lee Sang-Yeob oturmaktadır. Webtoonu diziye "W", "Memories of the Alhambra" dizilerini kaleme alan Song Jae-Jung; "Find Me in Your Memory", "Duel" dizilerini kaleme alan Kim Yoon-Joo ve çaylak bir senarist olan Kim Kyung-Ran uyarlamaktadır. Song Jae-Jung ve Kim Yoon-Joo daha önce "Queen In Hyun's Man" ve "Nine: 9 Times Time Travel" dizilerini beraber kaleme almıştı.

Dizinin hangi kanal aracılığıyla izleycisi ile buluşacağı henüz belirsiz. Ancak dizinin ilk bölümü bu yılın ilk yarısında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)