Lee Bo-Young ve Kim Seo-Hyung Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

Lee Bo-Young ve Kim Seo-Hyung, tvN’in "Mine" adlı yeni dizisinde birlikte başrolü paylaşacak.

Dizi, gerçek benliklerini bulmaya ve kendilerini dünyadaki önyargılardan kurtarmaya çalışan iki kadının etrafında dönmektedir.

Lee Bo-Young dizide Hyowon Group'un ikinci oğlu ile evli olan Seo Hee-Soo karakterini canlandıracak. Eskiden popüler bir oyuncuydu. Ancak evliliği için oyunculuk kariyerinden vazgeçmiştir. Kocasının ailesine uyum sağlamak için elinden geleni yapmaktadır. Ancak aynı zamanda gerçek benliğini kaybetmemeye çalışmaktadır.

Kim Seo-Hyung dizide Hyowon Group'un ilk oğlu ile evli olan Jung Seo-Hyun karakterini canlandıracak. Aynı zamanda kendisi de geleneksel ve oldukça zengin bir ailenin kızıdır. Zarif ve zeki birisidir. Durum ne olursa olsun yüzündeki soğuk bir ifadeyle mantığını koruyabilmektedir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Love Alarm", "Fight for My Way" ve "Oh My Venus" dizilerinin yönetmeni Lee Na-Jeong oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Melting Me Softly", "The Miracle We Met", "The Lady in Dignity" ve “Strong Woman Do Bong-Soon" dizilerini kaleme alan Baek Mi-Kyeong yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 2021 yılının ilk yarısında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)