"Vincenzo" Dizisinin İlk Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 21-01-2021, 13:07

Başrolünü Song Joong-Ki, Jeon Yeo-Bin ve Taecyeon’un paylaştığı, "Vincenzo" dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.

Dizi, bir İtalyan aile tarafından evlat edinilen Vincenzo Cassano’nun (Song Joong-Ki) etrafında dönmektedir. Korece adı Park Joo-Hyung olan Vincenzo Cassano, İtalya’da mafyalara danışmalık yapan bir avukattır. Ancak, mafya grupları arasında bir savaş başlayınca Kore’ye geri döner. Burada, sosyal adaleti kendi yoluyla sağlamaya çalışır. Bu süreçte, aldığı davaları kazanmak için her şeyi yapan Avukat Hong Cha-Young'a (Jeon Yeo-Bin) âşık olur.

Yayımlanan fragmanda, Vincenzo Cassano karakterini canlandıran Song Joong-Ki’nin şu sözleri ile başlamaktadır: "Müzakere etmek için değil, bir uyarıda bulunmak için geldim."

Son sahnede ise bir elinde tabanca diğer elinde adaletin terazisini tutarken şunları söyler: "Çünkü yargılayan ben olacağım."

Ayrıca dizinin yardımcı oyuncu kadrosunda Yoo Jae-Myung, Kwak Dong-Yeon, Kim Yeo-Jin ve Jo Han-Chul yer almaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "The Crowned Clown", "Money Flower", "Golden Pouch", "Glamorous Temptation" ve "Warm and Cozy" dizilerinin yönetmenliğini yapan Kim Hee-Won oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Good Doctor", "Blood", "Chief Kim", "The Fiery Priest" dizilerini ve "Quiz from God" serisini kaleme alan Park Jae-Bum yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 20 Şubat’ta yayımlanacak.

Kaynak: (1)