"Vincenzo" Dizisinin Yeni Afişleri ve Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı

Başrolünü Song Joong-Ki, Jeon Yeo-Bin ve Taecyeon’un paylaştığı, "Vincenzo" dizisinin karakter afişleri ve üçüncü fragmanı yayımlandı.

Dizi, bir İtalyan aile tarafından evlat edinilen Vincenzo Cassano’nun (Song Joong-Ki) etrafında dönmektedir. Korece adı Park Joo-Hyung olan Vincenzo Cassano, İtalya’da mafyalara danışmalık yapan bir avukattır. Ancak, mafya grupları arasında bir savaş başlayınca Kore’ye geri döner. Burada, sosyal adaleti kendi yoluyla sağlamaya çalışır. Bu süreçte, aldığı davaları kazanmak için her şeyi yapan Avukat Hong Cha-Young'a (Jeon Yeo-Bin) âşık olur.

Song Joong-Ki dizide bir avukat olan Vincenzo Cassano karakterini canlandırmaktadır. Eşsiz bir müzakere becerisine ve karizmaya sahiptir. Tamamen intikamını almaya odaklanmıştır. İtalya’dan Kore’ye geri döndüğünde köklü ve oldukça acımasız bir kartel keşfeder. Onun karakter afişinde şunlar yazmaktadır: "Kötülerden bile daha sert bir adam! Acımasız bir mafya danışmanı."

Jeon Yeo-Bin dizide bir avukat olan Hong Cha-Young karakterini canlandırmaktadır. Kore'nin en iyi hukuk firması olan Woosang'ın en iyi avukatlarından birisidir. İyi ya da kötü olmalarından ziyade, bir kişinin içinde bulunduğu durumun, ne kadar avantajlı ya da dezavantajlı olduğuna daha dikkat etmektedir. Vincenzo Cassano (Song Joong-Ki) ile tanıştıktan sonra değişmeye başlar. Onun karakter afişinde şunlar yazmaktadır: "Şeytanın dili ve bir cadının saplantısı. Ne pahasına olursa olsun kazanmak isteyen inatçı bir avukat."

Taecyeon dizide Woosang hukuk firmasında stajyer olarak çalışan Jang Jun-Woo karakterini canlandırmaktadır. Yurt dışında büyümüştür. Kibar, çalışkan ve temiz kalpli birisidir. İşinde çok fazla hata yaptığı için başını sık sık belaya sokmaktadır. Kıdemlisi Hong Cha-Young'a (Jeon Yeo-Bin) çok güvenmektedir ve ona hayrandır. Vincenzo Cassano’nun (Song Joong-Ki) ortaya çıkması onun rekabetçi ruhunu tetikler. Onun karakter afişinde şunlar yazmaktadır: "İşte ve aşkta dosdoğru ilerleyin! Masum ve yakışıklı bir stajyer."

Ayrıca dizinin yardımcı oyuncu kadrosunda Yoo Jae-Myung, Kwak Dong-Yeon, Kim Yeo-Jin ve Jo Han-Chul yer almaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "The Crowned Clown", "Money Flower", "Golden Pouch", "Glamorous Temptation" ve "Warm and Cozy" dizilerinin yönetmenliğini yapan Kim Hee-Won oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Good Doctor", "Blood", "Chief Kim", "The Fiery Priest" dizilerini ve "Quiz from God" serisini kaleme alan Park Jae-Bum yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 20 Şubat’ta yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)