"Navillera" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     23-02-2021, 14:15

Başrolünü Park In-Hwan ve Song Kang’ın paylaştığı, tvN’in "Navillera" adlı yeni dizisinin ikinci fragmanı yayımlandı.

Aynı adı taşıyan bir webtoondan uyarlama olan dizi, 70 yaşında bale yapmaya başlayan Duk-Chool (Park In-Hwan) ile hayallerinin peşinden giderken kaybolan 23 yaşındaki balet Chae-Rok’un (Song Kang) etrafında dönmektedir.

Park In-Hwan dizide emekli bir postacı olan 70 yaşındaki Duk-Chool karakterini canlandırmaktadır. Derinlerde sakladığı ve hayatı boyunca arzu ettiği bir balet olma hayalini gerçekleştirmeye karar verir.

Song Kang dizide bir balet olan 23 yaşındaki Chae-Rok karakterini canlandırmaktadır. Baleye geç başlamasına rağmen bu konuda olağanüstü bir yeteneğe sahiptir. Bale ile tanışana kadar futbol dışında bir şey düşünmemiştir. Ancak izlediği bir bale gösterisinden sonra ilk kez kelimelerle tarif edemeyeceği bir şey hisseder. Böylece hayatındaki her şey alt üst olur.

"Navillera" adlı webtoon 2016 yılında yayımlanmaya başladı ve 10 üzerinden 9.9 puan aldı. Dizinin yönetmen koltuğunda "Miss Lee", "Bad Guys 2" ve "Squad 38" dizilerinin yönetmenliğini yapan Han Dong-Hwa oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Tunnel" dizisini kaleme alan Lee Eun-Mi yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 22 Mart’ta yayımlanacak.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…