Chae Soo-Bin Yeni Bir Dizide Rol Alabilir

Chae Soo-Bin, 'Wanna One' gurubunun eski üyesi Kang Daniel ile birlikte, "Our Police Class" adlı yeni bir dizide başrolü paylaşabilir.

9 Mart’ta, Chae Soo-Bin’in ajansı, King Kong by Starship, oyuncusunun söz konusu diziden teklif aldığını doğruladı ve teklifi olumlu bir şekilde değerlendirdiğini bildirdi.

Dizi, Kore’deki en muhafazakar üniversitelerden birinde eğitim hayatlarına adım atan bir grup gencin etrafında dönmektedir.

Geçtiğimiz günlerde, Kang Daniel’a diziden teklif götürüldüğü bildirilmişti. Kang Daniel eğer teklifi kabul ederse dizide Kore Ulusal Polis Üniversitesi'nde 1. sınıf öğrencisi olan Wi Seung-Hyun karakterini canlandıracak. Gyeonggi Dongbu Polis Teşkilatın’da komiser olarak görev alan babasına hayranlık duymaktadır. Babasının izinden gitmeye karar verir. Ancak Go Eun-Gang adlı bir kadınla ilişki kurunca birçok engelle karşılaşır.

KBS ve MBC'nin senaryo yarışmalarında yazma becerisiyle tanınan Senarist Lee Ha-Na diziyi kaleme alırken dizinin yönetmen koltuğunda "Vampire Prosecutor", "Queen In-Hyeon's Man", "Nine: 9 Times Time Travel", "A Korean Odyssey" ve "He is Psychometric" gibi bir çok başarılı yapıma imza atan Kim Byung-Soo oturmaktadır.

Dizinin yayın tarihi ve hangi kanal aracılığıyla izleyicisi ile buluşacağı henüz belirsiz.

Kaynak: (1)