"Immortality" Dizisinin Ana Kadrosu Kesinleşti

Lee Jin-Wook, Nara, Lee Joon, Kong Seung-Yeon, Jung Jin-Young, Park Myung-Shin ve 'Up10tion' grubundan Kim Woo-Seok, tvN’in "Immortality" ("The Immortal"/"Bulgasal") adlı yeni dizisinde birlikte rol alacak.

Dram-fantastik türündeki dizi, son 600 yıldır ölümsüzlük ile lanetlenmiş bir adam (Lee Jin-Wook) ile 600 yıl boyunca ki tüm reenkarnasyonlarını hatırlayan bir kadının (Nara) etrafında dönmektedir.

Lee Jin-Wook dizide bulgasal (insan kanından beslenen, ölümsüzlükle lanetlenmiş efsanevi bir yaratık) olan Dan Hwal karakterini canlandıracak. 600 yıl önce, Joseon Hanedanlığı döneminde askeri memur olarak çalışan bir insandı. Bir gün, önceki hanedanın kalıntılarını silme görevini yaparken lanetlenerek bir bulgasal olur.

Nara dizide bir zamanlar bir bulgasal (insan kanından beslenen, ölümsüzlükle lanetlenmiş efsanevi bir yaratık) olan Min Sang-Woon karakterini canlandıracak. Bir insana reenkarne olur ve bir insan olarak hayatını yaşarken trajik bir olay meydana gelir. Kimliği belirsiz bir katil annesini ve ikiz kız kardeşini öldürür. Küçük kız kardeşiyle beraber kaçmayı başarır. Adını ve gerçek kimliğini gizleyerek, saklanarak yaşamaya başlar. Bir bulgasal (Lee Jin-Wook) ile karşılaşınca saklanmaktan vazgeçer ve intikam almaya karar verir.

Lee Joon dizide bir bulgasal (insan kanından beslenen, ölümsüzlükle lanetlenmiş efsanevi bir yaratık) olan Ok Eul-Tae karakterini canlandıracak. Dan Hwal'ın (Lee Jin-Wook) aksine, sahip olduğu ölümsüzlükten oldukça memnundur. Son yüzyıllar boyunca politikacıları, iş adamlarını ve medyayı kontrol etmek için kullandığı muazzam servet biriktirir. Kore'nin en güçlü figürü olmayı planlamaktadır.

Kong Seung-Yeon dizide Dan Hwal'ın (Lee Jin-Wook) geçmişteki eski eşi olan Dan Sol karakterini canlandıracak. Babası yüzünden Dan Hwal ile evlenen güçlü bir ailenin kızıdır. Başkalarının anlamlandıramayacağı özel bir şeye sahiptir.

Jung Jin-Young, Park Myung-Shin ve 'Up10tion' grubundan Kim Woo-Seok’un dizide hangi karakterleri canlandıracağı henüz açıklanmadı.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Entourage", "I Need Romance 3" ve "I Need Romance 2" dizilerinin yönetmeni Jang Young-Woo oturmaktadır. Dizinin senaristliğini Senarist Kwon So-Ra ve Senarist Seo Jae-Won birlikte yapmaktadır. Senarist Kwon So-Ra ve Senarist Seo Jae-Won daha önce birlikte "The Guest" ve "Entourage" dizilerini kaleme almıştı.

Dizinin ilk bölümünün 2022 yılında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)