Mayıs Ayı Güncel Reyting Listesi


Mayıs ayının son haftasının reytingleri şu şekilde,

 24-25 Mayıs'ta Pazartesi ve Salı yayınlanan 
Doom At Your Service ve Youth Of May dizilerini görmekteyiz. Doom At Your Service ilk haftasına göre %3.3 ve %3.4 gibi düşük reytingler aldı. Dizi ilk yayınlandığında %4.1 ve %4.0 gibi iyi bir başlangıç reytingleri almıştı.


Youth Of May genelde benzer oranda reytingler almayı sürdürse de bu hafta şimdiye kadarki en yüksek reytingini aldı ve ortalama %5.7 gibi reytingle o gün yayınlanan dizilerin listesinde ilk sıraya yerleşti.

 26-27 Mayıs'ta ki çarşamba-perşembe kuşağında Sell Your Haunted HouseLaw School,My Roommate Is A Gumiho,Here's My Plan gibi dizileri görmekteyiz.
 
 26 Mayıs'ta My Roommate Is A Gumiho'nun yayın akışına eklenmesiyle rekabet artarken, dizi haftaya %5,3 gibi iyi bir reytingle giriş yaptı. Ancak 27 Mayıs'ta dizinin reytingi %4,3 olarak belirlendi ve ufak bir düşüş olduğu görüldü.
 
 Aynı gün yayınlanan mini dizi Here's My Plan ilk gün %2,0 ve ikinci gün %2,4 gibi reytingler alarak yayın akışına veda etti.
 
 Sell Your Haunted House son bölümlerine yaklaşırken ilk günden beri aldığı reyting oranlarını koruyarak %5,9 gibi bir oranla o gün yayınlanan diziler arasında ikinci sıraya yerleşti. Ancak perşembe günü dizi ulusal bir maç sebebiyle yayınlanamadı.
 
 Law School ortalama %6,8 gibi bir reyting alarak başarısını korumaya devam etti ve o gün yayınlanan diziler arasında en çok reytingi alarak birinci sıraya yerleşti.
 
 28-29 Mayıs için cuma-cumartesi yayın kuşağında yer alan "Revolutionary Sisters" ülke çapında ortalama %28.8  gibi reyting alarak herhangi bir kanalda en çok izlenen program olma saltanatını sürdürdü.
 
 "
Taxi Driver" diğer haftalarda olduğu gibi %15,3 ve %14,4'lük reytingler alarak izleyicilere veda etti. Dizi sadece tüm haftanın en çok izlenen dizisi olmakla kalmayarak SBS tarihindeki herhangi bir Cuma-cumartesi dramaları arasında en yüksek 4. Reytingi elde etti. (1. Penthouse 2. The Fiery Priest, 3. Stove League)
 
 "
Undercover" ülke çapında aldığı %3,8  reytingle sabit kalmaya devam etti.
 
 "
Bossam: Steal the Fate" bu haftaki son bölümüyle %6.9 reyting alarak bugüne kadarki en yüksek reytingine ulaştı.

 "
Dark Hole" %1,0 reyting alsa da önceki haftalarına göre ufak bir düşüş gösterdi.

 "
Mine" dizisi %8,6 reyting alarak tüm kanallarda kendi zaman diliminde en çok izlenen dizi olarak ilk sırayı aldı.


''
Imitation’’ dizisi %1,0 reyting aldı ve izleyici sayısında hafif bir artış görüldü.24 Mayıs
Pazartesi
Doom At Your Service %3,3
Youth Of May%4,3
25 Mayıs
Salı
Doom At Your Service %3,4
Youth Of May%5,7
26 Mayıs
Çarşamba
Sell Your Haunted House  %5,9
Law School%6,8
Here's My Plan %2.0
My Roommate Is A Gumiho%5,3
27 Mayıs
Perşembe
Sell Your Haunted HouseYayınlanmadı
Law School%6,2
Here's My Plan %2,4
My Roommate Is A Gumiho
%4,3
28 Mayıs
Cuma
Taxi Driver%14,4
Undercover%3,8
Dark Hole%1,0
Imitation%1,0
29 Mayıs
Cumartesi
Revolutionary Sisters%28.8
Taxi Driver%15,3
Undercover%4,2
Bossam: Steal the Fate%6,9
Mine%8,6