''The Speed Going to You 493km'' Dizisinde Park Ju-Hyun Yer Alabilir
 ''The Speed Going to You 493km'' dizisinde Park Ju-Hyun ve Chae Jong Hyeop birlikte yer alabilir. Spor dizisi olması beklenen dramanın diğer oyuncu kadrosu henüz belli değil.

Dizi 25 yaşındaki işsiz bir badminton oyuncusunun etrafında dönecek. Genç badminton sporcularının mücadelelerini ve aşk hikayelerini ele alması beklenen dizi spor-romantizm türünde olacak. Chae Jong Hyeop, badminton malzemeleri mağazası olan ailesinin yanında büyüyen ve sporun sadece bir iş olduğunu düşünen Park Tae Joon karakterini canlandıracak.

Park Ju-Hyun'a bir rüşvet skandalı nedeniyle badminton dünyasını üç yıllığına terk etmek zorunda kalan eski bir olimpiyat sporcusu olan Park Tae Yang karakteri teklif edildi.

Ayrıca Chae Jong Hyeop, 16 Temmuz'da yayınlanması beklenen ''The Witch's Diner'' dizisinde yer alıyor. Aynı zaman da şu anda yayınlanan ''Nevertheless'' dizisinde Yang Do-Hyeok karakterini canlandırmakta. 

Park Ju-Hyun ise bu yıl yayınlanan Mouse dizisiyle popülerlik kazanmıştı. Şu an da başrollerinde  Yoo Ah In ve Go Yoon Jung gibi ünlü isimlerin yer aldığı ''Seul Vibe'' filmi üzerinde çalışmakta.

KBS2 TV'de yayınlanması planlanan dizi 16 bölüm olacak ve dizinin senaristliğini ''Dream High 2'' ve ''Tomorrow With You'' dizilerinden tanıdığımız Heo Sung-Hye yapacak.