“The Tragedy of One” Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı

 “The Tragedy of One” dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Dizinin ana oyuncu kadrosunda Ji Jin-HeeYoon Se-AhKim Hye-Eun yer alıyor.

Dizi, sadece Kore’nin en zenginlerinin yaşadığı 'Royal the Hill' sakinlerinin sırlarını, arzularını ve işledikleri suçları konu almaktadır.

Ji Jin-Hee dizide popüler ve saygın bir sunucu olan Baek Soo-Hyun karakterini canlandırmaktadır. Güçlü inançları olan bir gazeteci olarak tanınmaktadır. İzleyiciler onun kamera karşısında söylediği her şeyin doğruluğuna güvenmektedir. Ancak halka gösterdiği yüzünün tam tersi bir kişiliğe sahiptir. Soğuk kalpli birisidir. Bir şey istediğinde, ne olursa olsun onu alır. İstediğini elde etmek için her türlü yolu kullanmaktan çekinmez. Seo Eun-Soo (Yoon Se-Ah) ile evli ve çocukları var.

Yoon Se-Ah dizide popüler bir minyatür sanatçısı olan Seo Eun-Soo karakterini canlandırmaktadır. Jegang Group başkanının kızıdır. Babası, siyasi ve ekonomik dünyalarda ağır bir etkiye sahip olacak kadar güçlü birisidir. Her şeyden önce ilk ailesi ve onuru gelmektedir. Bir gün, bir olay yaşanır ve ailesini korumak için elinden gelen her şeyi yapmaya çalışır.

Kim Hye-Eun dizide bir yayın istasyonunda spiker olarak çalışan Cha Seo-Young karakterini canlandırmaktadır. Prestijli bir işe, örnek bir eğitim geçmişine ve güzel bir görünüme dahil her şeye sahiptir. Ancak sahip olduklarıyla yetinmeyi bilmeyen birisidir.

4 Ağustos'ta My Roommate Is a Gumiho dizisinden sonra tvN aracılığıyla yayınlanması planlanan dizi 16 bölüm olacak.
Dizinin yayınlanan fragmanında yer alan başlıklar 'Kaybol', 'Yolun kenarında dur', 'Yoldan uzaklaş' şeklinde.,