"Unexpected Country Diary" Dizisinde Jang Geun Suk Başrol Olabilir
 "Unexpected Country Diary" Dizisinde Jang Geun Suk başrol olarak görünebilir. Eğer ünlü oyuncu teklifi kabul ederse üç yıl sonra küçük ekranlara geri dönecek.

Dizi, bir süreliğine kırsal bir bölgeye taşınan Seul'lü bir adamın, kadın bir polisle tanışmasıyla aralarında başlayan romantizmi anlatacak. 

Han Ji Yool (Jang Geun Suk), Seul'de veteriner olarak çalışmaktadır. Bir gün dedesinden bir telefon alır. Bu telefon görüşmesinin ardından Han Ji Yool, büyükbabasının yaşadığı ve bir hayvan kliniği işlettiği Heedong Köyü'ne gitmeye karar verir. Orada polis memuru Ahn Ja Young ile tanışır ve büyükbabasının aslında Avrupa'yı gezmek istediği için onu çağırdığı ortaya çıkar. Büyükbabasının bıraktığı nota göre Han Ji Yool, büyükbabası uzaktayken hayvan kliniğini yarım yıllığına devralmak zorundadır.

Ahn Ja Young ise işine tutkuyla bağlı olan biridir. Polis memuru olmak için sınava hazırlanırken bile büyüdüğü Heedong Köyünde polis memuru olarak çalışmak istemekteydi. Genellikle ihtiyacı olan sakinlere yardım sağlayan ilk kişidir. Yeni tanıştığı Han Ji Yool'un köydeki günlük hayatıyla ilgili yaşadığı sorunları çözmesine yardımcı olur ve bu sayede aralarında romantik bir ilişki gelişir. 

Jang Geun Suk ''Love Rain" ve "You're Beautiful" gibi popüler dizilerde yer almış bir oyuncudur. 2020 yılında askerden terhis olmadan önce en son ''Switch: Change the World'' dizisinde görünmüştü. Eğer teklifi kabul ederse bu dizi, üç yıl aradan sonraki ilk projesi olacak.